bugün

açıkçası normal bir transfer gibi gelmiyor bana

ligde 2-3 gol atmış
avrupada oynamamış
birine 15 milyon vermek ne mantık allah aşkına...

bu ışte bir capanoglu var
fetocularin oyunları bitmez
alinin oyunlarıda bitmez.
a.Qoç: alın şu 17 milyon euroyu bize 20 ye satın.
Napoli. tmm.

Vizyon!
bi şike kokusu çıkacak ya dur bakalım. kara para aklama gibi geliyor bana. bir tanesi numarası olmayan adama o kadar para da ne bileyim yani. fenerin yapmadığı iş değil c takımındaki kalecisini 2. lig takımına 1 milyon euro'ya satmışlığı var. yersen tabi.
Para bizim kasaya giriyor da başkalarına neler giriyor.
Atınç nukan’ın 6 milyon Euro’ya Cenk tosun’un 22,50 milyon Euro’ya ozan kabak’ın 11 milyon Euro’ya gittiğine inananlar buna inanmıyor. Kişi kendinden bilirmiş işi. Hadi başka kapıya. Evet.
Bir transfer başarısı değildir. Çok ucuza alınıp 15+3 milyona satılması başarı olarak görülebilir ama oynadığı mevki itibariyle aslında biraz daha görünür kılabilseydik en az iki katına da satılabilirdi.

insanlar niye şaşırıyor anlamıyorum, bu kulüp zamanında Baliç'i Real Madrid'e 19,20 milyon dolara satmıştı.

Benzer mevkilerde oynayan adamlar hele gençse bu paraları rahat alabiliyor. Ben vermem o ayrı ama şaşıracakta bir şey yok.
salih uçan gibi olur.
uefa fenere kötü kitleyecek demedi demeyin evet.
sabah sabah ne içtiniz? cenk tosun ve ozan kabak şampiyonlar ligi oynadı o yüzden gitti. atınç nukan da leipzig'e gitti. redbull şirketi leipzig'e para akıttı onlar da 600.000'lik adamlara 6 milyon verdiler. sonra çöktü proje tutmadı takımları. ve tüm bu oyuncular takımlarında düzenli forma giydikten sonra gittiler. eljif kaç maç başlamış 11'de?
soran olursa ;

tarlalari sürdük

şike yaptiysam fener için yaptım dersiniz...