bugün

en az ingiltere, fransa, amerika kadar sömürgecidir. ''aşkım, karnım acıktı yermek yiyelim.'', ''aşkım, canım milkshake çekti, hadi içelim.'','' aşkım, sinemaya gidelim.'' bütün teklifler ondan gelir. sanırsınız ki hesabı kendi ödeyecek, sinema biletini o alacak. lakin, daha elini cebine attığı görülmemiştir. akrep falan yok o cepte, tarantula var mını sikiyim.

edit: hele film arasında mısır, kola istemiyorlar mı... ah ulan, ah.
maddiyat olarak zorda olan kız arkadaştır. üzerinde fazla durulmaması gerekir. arkadaşsınızdır * bu tür durumlarda da paranın muhabbetinin edilmemesi lazımdır.
zaten hem verip hem para veren görülmemiştir. çok para saçan da çoğu zaman vermemiştir. *
başka hangi ülkede olduğunu bilmiyorum ancak bizde olan bir gelenek.kesinlikle erkek adam öder hesabı,kıza hesap ödetilir mi vs.artık bıraksın bu düşünceleri beleşçi kızlar ve maço erkekler.tamam çocuk trilyonerdir,parası boldur,kızın durumu ona göre iyi değildir,o zman ödesin.aynı ekonomik seviyede olan çiftler bence ortak hesap yapmalı.yarı yarıya ya da bazen bir bazen diğeri ödeyebilir.almanyada alman kızlar türk erkeklerle sevgili olmaya ya da evlenmeye can atıyorlar,türk erkeği kadını çalıştırmaz onun parasını yemez falan diye düşünülürmüş.hani türkler hafiften maçodur ya.bence hayat müşterektir.
cebinde akrep, tarantula ve bilimum börtü böcek olan kız arkadaştır.
çok düşük bir ihtimal de olsa elini cebine attırmayan bi erkek arkadaşı vardır. ( hatunu ancak bu kadar koruyabildim )
"aaa hayatım param yokmuş, sen öder misin?" denilip dükkandan çıkılmalı ve suratı izlenip izlenip gülünesi kızdır. hak ederler ama.
benim böyle bir arkadaşım vardı valla her zaman erkek arkaşımın yanına giderken yanıma 2 lira alırım nolur nolmaz diye derdi bundan beteri yoktur heralde.
cüzdanı çantasındadır. hemen panik yapmamak gerek.
cebinde parası yoksa dışarıya çıkmayacak senide boşuna üzmeyecek. başka alternatifler bulacak ''aşkım gel bizde yada sizde oturalım film izleyelim, bugün dışarı çıkmayalım'' yada çıkılacaksa bile baştan diycek ki paramız var mı yok mu? bunu öğrenecek. koyun gibi kendini atmayacak dışarıya. hem erkek arkadaşını hemde kendisini madara etmeyecek.
türk'tür.
"arkadaş" ise elini cebine atmalıdır. aksi takdirde er kişi kerizdir. aynı zamanda hesaba ortak olmayan kız arkadaşın üstünde er kişi her türlü hakka sahiptir.
Yanında ki çocuğa acıdığım kızdır.
kişiden kişiye değişir. Nitekim kız ukâla bir tip olup eline cebine atmayı enayilik olarak kodlamışsa beynine bu bizim kullanıldığımıza bir işaret değil bariz öyledir efendim. Ama yok kız gerçekten kişiliği oturmuş, olgun bir tipse para para dediğin nedir ki gülüm, ben senin için kastelli olmayı göze almışım.
erkek egemen toplumun da yaşadığını bildiği için, saygısızca bir hareket olduğunu düşünmektedir.
"vermiceksen gözünü sevem uğraştırma" diyerek niyetlerin açığa kavuşması gereken ilişki türüdür.
etek giyiyordur ve cebide yoktur.
tez elden güle güle denilesi kızdır.
yol verilmesi gereken yiyici tayfa kızıdır.
Erkek milletinin arkasından konuşacağını bildiği halde bu durumu göze almış kızdır.
erkek versiyonu daha beterdir. bir erkek pinti olmamali. keske herkes benim gibi comert olsa..
parası olduğu halde elini cebine götürmüyor da yanındakilerden geçiniyorsa tam bi sömürgecidir. kendisine hep yağlı kapı arar. kapı onu yağladıkça bağlanır o kapıya.
Almanya'ya gitmemiş kızdır. Almanların herkesin kendi borcunu ödeme geleneklerine uzaktan bakıp bir erkek parası yeriz diyen kişilerdir.
paranın hesabını yapan pintidir. evet.
Genellikle feminik takılan hatunlarda karşılaşılan durum. Hayatını parazit gibi erkeklerden geçirmeye o kadar alışmıştır ki, önce babasının sonra sevgililerinin en son kocasının kanını emerek hayatını geçiriyordur geçirmiştir. Kendileri elini atmamak gibi bir ayıp yaptığında bende ayrı ayrı ödüyoruz demek gibi bir kabalık yapmaktan çekinmem. Orospu