bugün

muhtemelen olumlu şeyler söylüyordur.
kendisine eleştiri yapılan kişinin eleştiriyi kaldıramaması kadar zavallı bir durumdur.
bok atmayı tercih eder. kendi adıma konuşmak gerekirse,
bana pislik der. hani pis çocuk... evet kaptın olayı. çok malca bir eleştiri olur bu.
eleştiriyi hazmedemeyen, uzun uzun düşünüp eleştirinin yönünü farklı yere çekip daha az hasar almayı hedefleyen zavallıdan daha az zavallıdır, daha az maldır.
Yazarın yaşadığı şey özünde nedir bilmiyoruz ancak eleştri nedir biliyoruz , oradan gidelim. Eleştiri temelinde bir kişi, durum veya herhangi bir kavramın ki bu nesne bile olabilir doğru ve yanlış yanlarını bulup göstermek amacıyla yapılan incelemedir .

Şimdi sevgili romalılar bu inceleme bir tenkit veya yargılama şeklinde de olabilir kıyas şeklinde de . Örneklemeyi de istediğin şekilde yapabilirsin , eleştri zaten özünde subjektif bir durumdur o neden kişi kendinden örnek de verebilir.

Son cümlemi editler , hayırlı işler dilerim ..

Not : yukarıdaki entry gitmiş. Oradaki kişinin kendisine örnek verebilmesi durumu ile alakalı idi entry .

Neyse şunu da ekleyeyim cümle kurmaktan aciz olup sadece oylama ile de olabilir bu eleştiri. Ne kadar efendi yazdım ancak seri eksilendim. Cümle kuramayan 5 kelime hafızalı aklınıza sokayım diyor ve notumu burada sonlandırıyorum.