bugün

ilginç fantazilere sahip, sevişgen bir kızdır.

evet usta; mandal sıkıştıranı gördüm, mum damlatanı, efendime söyleyim halatla bağlayanı, ulan manyatolu çakmakla meme uçlarına şeden kızları bile gördüm, ama bunu görünce inanın şikeden tutuklanmış aziz yıldırım gibi fenalaştım, şaftım kaydı kalbim sıkıştı arkadaşlar. çok tuhaf oldum.

hülasa bu kız üst katımıza avcılar'dan yeni taşınmış gayet rahat bi komşu kızıydı. o gece twitter'ımı açmış merakla hilal cebeci'nin görüntülerini bekliyor, heyacandan birayı fondipleyip fondipleyip duruyordum. tüm nevalem masada hazırdı ( vileda sapıyla delinmiş gül kokulu hacı şakirim, sünger bob'lu tuvalet kağıdım falan ) gözlerim fal taşı gibi monitöre bakarken bouwwwwwwwwwwwwwwwww sesiyle irkildim. gecenin saat 1 buçuğunda bu süpürge seside neydi?

dellendim amk. tüm kiracılar gibi bende vilada sapını elime alıp tavana tavana vurmaya başladım. ama kodumun kızı duymuyor bir türlü süpürgeyi kapatmıyordu. hayır bu ortamda asla attıramaz, rahat uyuyamazdım. o sinirle terliklerimi giyip bu komşu kızının kapısını çaldım, çaldım ama yine duymadı. son çare heybetli omzumla kapıyı kırmaya karar verdim. ve allah ne verdiyse gömçürdüm. aralanan kapıdan içeriye girdiğimde, komşu kızı kezban'ı beyaz bir koltuğa otururken gördüm.

arkadaşlar 2 gün sevişmesiz kalayımki ömrü hayatımda ben böyle bişey görmedim. kezban resmen karşımda kendinden geçiyordu. aynı bjuteri dükkanından çıkmış kızlar gibi bi surat ifadesi vardı, çok mutluydu, gülücükler içerisinde orgazm oluyor, elektirik süpürgesinin hortumunu memelerine deydirip deydirip çekiyordu. gıdıklanıyordu galiba. kikiki diye gülüyor tir tir titriyordu.

dayanamadım ve prizden fişi çekip ' kezban napıyon amk azdın mı kız zilli ' dedim. şok oldu bu. elinde kol kadar hortumla bana dönüp öyle sik gibi baka kaldı. ' şey be be ben' deyip durdu. ' kapa kız memelerini ' deyip azarladım onu. ( dua etsinki babası çok sevdiğim bi abimdi. zaten hep elektrik parasından dert yanardı bana ' 200 liradan aşağı gelmiyo kukla' diye sitem ederdi. tatilden gelsin söyliyecem ama senin kızın süpürgeyle memelerini çekiyo dicem. böyle morartana kadar vakkumlatıyo hamdi abi dicem.)

ve kezban'ı cıs cıplak bırakarak koşa koşa aşağı inip bilgisayarın başına oturdum. çok şanslı olmalıyım ki hilal cebeci'de ben oturur oturmaz memelerini paylaşmıtı. ama şöyle dikkatlice baktığımda sümüklü komşu kızı kezban'ın memeleri bile hilal'in memelerinden güzeldi.

tüm gençleri boşuna bekletti.

^^götünü açana kadar işimiz olmaz daha hilal. bil bunu.^^
(img:#156106)
(bkz: hbbia-kukla ilişkisi)
aşağı doğru çekiyorsa memeleri sarkacak kızdır. pek bir seksiliği kalmayacaktır.
şu kızdır. tıklayın
(bkz: elektrik süpürgesi ile masturbasyon yapan adam)