bugün

go albümünün çıkış parçası. diğer şarkıların tekrarı gibi bir şey olmuş gibi. gaz olması kurtatır mı acaba? *
(bkz: bedük)
nedense elekçi gör diye algıladığım şarkı.
güzel bir şarkı olmuş. bedük'ü pek bilmememe rağmen ilk dinlediğimde aklımda hemen yer kazandı. durduk yere electric girl deyü evde çıkışlarım oldu.* rocker da oldu ya elektronik müzik dinleyeni.*
klibinde lady gaga havası sezilen şarkı.

edit : şimdi kafamı kaldırınca gördüm, o kırmızı sıvının* odanın köşesinde bütün alanı kaplaması the rasmusun justify klibinden arak gib i duruyor.
20 şubatta maslak re-fresh venue'da lansmanı yapılacak bedük'ün yeni albümü go'nun çıkış parçası.
klibi görsel açıdan çok başarılı olan bedük parçası.Ayrıca bu adam eğlendirmeyi biliyor.
bedük şarkısı. hem de klipli. eğlencesi bol. güzel, güzel.
klibi ve şarkısı türkiye'de dönen kliplerin çoğundan daha kaliteli ve hoş olan şarkı&klip
klipte tabak içinde sunulan güneş gözlüğü çok ince ve güzel düşünülmüş bir ayrıntıydı.
insanı eğlendiren bir bedük şarkısıdır. neşe verir.
türkiye de yapılmış ingilizce elektronik müzik türünde bir şarkı.
elektronik müziği sevmesem de, bedük'e karşı sempati kazandırmış şarkılardan biridir. bu adam farklı, kendisine ve işine saygı duyuyor, biz de o'na saygı duyuyoruz. yapsın müzik, çeşitlilik olsun.

bu arada sanırım disko kralı'nda brutal vocal olarak şarkı söylemişti. yani bu adamda da metal seven bir yön var.
http://i50.tinypic.com/21c7d2.jpg
videosunda görülen hatunun üzerindeki o kıyafet plastik bir maddeden özel olarak üretilmiş. kıyafet plastik olduğu için hava sirkülasyonuna izin vermiyormuş. bu yüzden çekimler sırasında her 20 dakikada bir ablamız kıyafeti çıkarmış ve vücuduna hava aldırmış. giy çıkar, giy çıkar baya bi sürmüş çekimler anlayacağınız.
Lady Gaganın Bad Romance klıbindeki kıyafetine fena halde benziyor kızın kıyafeti.Ayrıca Bedükle Pitbullu hem tarz, hem de görsel olarak benzetiyorum.
videosu avrupai tarzda çekilmiş, avrupalı yıldızların çektigi video'ları aratmamakta.
izdivaç programlarında elektrik alabileceginiz hatun.
zamanı ölçtüğüm şarkı.
durağa 12 dakikada yürüyorum demek ki, 4 kere dinledim.
gibi.
durmadan dinliyorum duramıyorum.
elbette, go.
ilk kez dinlendiğinde şarkıcının türk olmadığına yemin ettirebilen şarkıymış efendim. muazzam.
türkiye standartlarının üstünde başarılı bir video klibe sahip bedük şarkısı.
başarılı falan değil lan klibi. sizi yiyorlar ben diyim. nedir abi klibin sizde uyandırdığı hissiyat biriniz gelin bana anlatın bakalım. öyle çok klip izleyen değerlendiren bir adam değilim. ama işin içinde sanat varsa hissediyoruz işte ucundan kıyısından. herkes bir yerden yok çok başarılı klip. bütün dünya konuşuyor falan. minamal ibneler sizi.
aklımda bile kalmayan bir klibe sahip şarkı. klip öyle işte... *
Bedük'ün inanılmaz tarz değiştirerek çıkardığı albümden bir şarkı. Bu adamı Serhat olarak Son Sigaram albümüyle tanımıştım ben şuan ki Bedük ile arasında uçurum var resmen. Herif çağ atlamış.
sanırım bu şarkıda ispanya'nın 2009 esc* yarışmacısı soraya eşlik ediyor...
Eiffel 65 grubunun Silicon World şarkısıyla benzerlik taşıyan bir Bedük şarkısı. Kendisi electric girl şarkısını yaparken sanki bu şarkıdan esinlenmiş gibidir. Müziğin yanı sıa sözlerde bile bazı ortak noktalara rastlayabilirsiniz. Örneğin Silicon Girl, silicon world; electric girl, electric world.