bugün

Abaza olduğunuzu göSteren bir durum.
görsel

böyle bir surat ifadesi takınmanıza yol açacak olan eylemdir.
Tutulan şeyin el olduğundan emin olunmasını gerektirir.
Ergenlik döneminde hemen her erkeğin başına gelmiş olaydir.

Kimse atıp tutmasın şimdi.
abazan liselinin aklına o esnada "bugün elini veren..." şeklindeki nahoş söz gelmiş olabilir.
El ele tutuşurken şeyhin kalkması.
Buna abazanlık denilmez, reaksiyon denir.
Bu kişilerin el ele tutuşup tutuşmadığını önlerine bakarak anlayabilirsiniz. ivme gibidir, bir kadın bunlara ne kadar yaklaşırsa o kadar kalkar, uzaklaştıkça iner.
Arkadaşı ergenliğe sokup çıkaralım o zamana geçer.
Dick advocaat. Beklerim bu adamdan adindan belli. Dick ne? Yarak diye isim mi olur?
Liseli derdini açmış, varmayın üstüne yazıktır. Olur yavrum olur evladım.
Üreme içgüdüsü bastırmak gerekiyor.
karşılıklı yemek yerken bile başıma geldiği için çok da yadırgamayacağım hadise.
acizliktir. his alemi yerine cisim alemini tercih eden birey her zaman zikilmeye mahkumdur.
"zaman, mekan" durumuna göre değişen vukuattır.

yolda yürürken "oluyorsa" durum vahim, yatakta sevişirken "olmuyorsa" daha da vahim.

allah kolaylık versin.
Benim ki sevi$irken zahmet edip kalkmayacak utanmasa, milletin ki el ele tutusunca kalkiyormu$.

Cok u$engec terbiyesiz.
Ulan ben eskiden bu ergenlik dönemlerinde sevgiliyle telefonda konuşurken kalkardı daha.
Merak etmeyin abazanus değilsiniz, ergenus olmanın olayı.
abazalıktır. sadece elini tutmakla olacak şey değildir, tabi kafadan neler geçiyor onu bilemem.
Gayet doğaldır zaten vazifesi o.
Bunu sadece sen biliyorsan sıkıntı yok ama o da farkına vardıysa problem olabilir biraz.
(bkz: işte bunlar hep sex)
ergenlik dönemlerimde bana kabuslar yaşatan durumdur. saçma sapan saklama çabalarım ve bu çabanın yaşattığı stres derken buluşmanın keyfini çıkaramıyordum.
Nasıl bir abazanlık varsa artık.

Hayvanlık diz boyu lan.