bugün

daha elini bile tutmadan direk dudağına yapışma olgusudur. sabırsızlığın ve aceleciliğin daniskasıdır. çok uzun sürmez bu ilişki çünkü her şey vaktinde yaşandığında güzeldir. aceleciliğin lüzmu yoktur, çabuk yaşanan şeyler çabuk biter.
terazi var tartı var herşeyin bir vaktı var.
o esnada eller daha luzumlu yerlere hucum etmekte oldugundan partnerin eli tutulmamaktadir. bu durum halk arasinda "yiyismek" olarak da tabir edilen eylemdir. ama benim gibi halkin arasiyla, orasiyla burasiyla muhattap dahi olmayan elit bir insansaniz bu davranisi istediginiz gibi adlandirabilirsiniz. cok da onemli degil aslinda yani 'yumulmak' kelimesi de fena gitmez hani oraya.. uyar bence.
emeklemeden yürümeye benzer.
genellikle barda tanışılan hatunlarda uygulanabilecek bir eylemdir. *
Kanımca normal olandır. eğer ki lisede değilseniz yani

_Nalan ben senden hoşlanıyorum.

gibi geyiklere girecek yaşta değilsinizdir her şey doğal örgüsünde devam eder. Bu örgüde el ele tutuşmak eş sahiplenildikten sonra gelir. Birçok ilişkiyi başlatan da el ele tutuşarak takılmaktan öte bir anın gazına gelip öpüşmektir. o da genelde birlikte takılmaktan zevk aldığınız sözde arkadaşınızla takılırken ortamın müsait olup çıkan kıvılcımla ilgilidir.

Bu evde Film izlerken olur, Deniz kenarında arkadaş arkadaş sarılmışken olur. bi şekilde olur. Ama arkadaşınla el ele tutuşmazsın.

(not: arkadaş kızı korumanın gerekli olduğu kalabalık yerler harici)
ısınmadan maça çıkmaktır.tabi çabuk tükenileceği için tavsiye edilmez.
iki kisi arasindaki fiziksel etkilesimin dudaklarda basladigi an.