bugün

birbirlerini seven çiftlerdir.

sevgililerin aralarındaki boy farkı değil önemli olan, sevginin boyu kısa olmasın.
görsel

Bunu koymazsam ölürdüm.
her 190'lık erkeğin mutlaka olmuştur böyle bir ilşkisi. ufak olmaları hoşumuza gitmiştir gitmeye de devam ediyor.
Wladimir Klitschko ve Hayden Panettiere bu duruma en bariz örnektir.
aşk engel tanımazdır. var var etrafımda çok var. allah mutlu etsin ne diyelim.
El ele tutuşabiliyolarmı lan . Vay amk
1 72 kiz 1.69 erkek versiyonu da vardir.
niye "boyu boyuma huyu huyuma" ilkesi burda doğru olmuyor?
bu kriterlerde bir çift tanıyorum.
sorun, görüntünün bozukluğu, erkekğin kızı yanında çocuğunu gezdiriyormuş gibi gözükmesi. ama yapacak bir şey yok mutlular...
her çift gibi normal dolaşan çiflerdir.

isterseniz bir de liste çıkarın.

hangi boyda erkek hangi boyda kızla çıksın?

sarışınlar sadece sarşınlarla mı çıksın?

esmerler bir ton koyusuna mı baksın açığına mı?

saçı kısa kızlar saçı kendinden uzun olan erkekle çıkabilir mi?

yaş farkı ne kadara kadar normal?

gençliğin terk derdi bunlar mı?
1.55 kızları genelde dalyan tabir ettikleri erkeklerden hoşlanıyorlar, yani gözlemlerim öyle *. ama artık dursun bu hayasızca akın olmuyor böyle. *
(bkz: siz bir de yatakta görün)
(bkz: ayakta ağzına vermek)
(bkz: sürahi bardak)
1,55lik hatuna "bu mudur yani?" diye sorduğunuzda alacağınız cevap kesinlikle "eee herhalde yani erkek dediğin biraz uzun olmalıdır" olur. Eee insaf yahu. bu kadarda olmaz ama. sormuşluğum vardır ve alınan cevap "dalyan gibi delikanlı neden kaçırayım ki?" dir. tamam abla kaçırma ama zaten kaçırmasan bile yetişemezsin bu saatten sonra. çıtayı erişemeyeceğin noktada tutmanın alemi yok. benim teorim ise şu şekildedir.
1.55lik hatunlar genelde şenliklere yakın zamanlarda böyle adamları arar bulur ve ayarlar. konserler başlayınca mangaaaaaaaa mangaaaaaaa diye erlerinin omuzlarında bağırırlar.
öpüşmek için kızın merdiven kullanması gerektiği durumdur.
Zamanında benim de başıma gelmiş durumdur, çok ta memnundum hayatımdan minyon sever biri olarak. ayrıca (bkz: sagopa kajmer ve kolera)
ufacik tefecik, avuclarina sigacak kadin seven erkeklerin tercihi sonucunda ortaya cikan ciflerdir.
bunlar evlendiklerinde evde bir koltuğu öteki odaya taşıyacakları zaman kız adam gibi kaldıramaz, yükün çoğunu erkek kaldırır, içinden de niye hep ağırlık bana biniyor lan, nerden aldım bu bodur karıyı der.
boy o kadar 1.55 lerde gezmesede 1.90 biriyle hakikaten yolda yürürken, el eleyken, komik görüntülere sebebiyet verir. sanki küçülmüşsün, elinden tutan baban veya bi ebeveynin gibi. * o yüzden dışarda gördüğümde aklıma her daim demlik çaydanlık ilişkisini getirir bu manzara.
erkeğe diyecek sözüm yok , çünkü bazıları uzun boy sever..
erkekte uzun boy ise önemli bi çekicilik unsurudur.
aradaki o 35 cmlik farkla nasıl el ele dolaşabiliyorlar diye düşünüp takdir ettiğim çiflerdir. boy orantısızlığından dolayı kızın eli kolu bükülür, el ele tutuşma isteği falan kalmaz, rahatsızlık verir. *

(bkz: boyu boyuma huyu huyuma)
tepki almaya devam eden bir görüntüdür. ya 1 90' lık delikanlımızda ya da 155'lik kızımızda gözü olanlar vardır.
emmeli gommeli, hoplamali ziplamali bir seks hayatina sahip ciftlerdir.
bu arkadaşlardır:
http://photofile.name/pho..._net/3705166/83463689.jpg
baba ile 2 yaşındaki oğula benzerler lakin onlara sorsanız inanılmaz mutludurlar hatta ayda yaşıyorlardır. *
ehh kızın sokakta uzunu yatakta kısası makbulmuş ne de olsa ...
güncel Önemli Başlıklar