bugün

ekşide yazar olanlar da burada denilebilir. sonucta orada iyi yazan buraya gelip geyik, am, göt, meme muhabbeti yapiyor. yani kişi, gerçekliğini burada ortaya döküyor, ekşide ise sadece mükemmeli oynuyor.
(bkz: bi bitmediniz)
Ekşi sözlük yazarı olmayı bir değer olarak gören kişinin varsayımı. Hani orayı bilmesek tamam da duyan da sanacak ki orada diplomatlar entry giriyor.
ekşi'de yazar olmak isteyen kim?
Sanki ekşi burdan farklı canım benim artık orası da Çomar kaynıyor.
sanki ekşideki herkes dostoyevski, gogol veya einstein......
Valla yazarlik cizerlik icin bir sey diyemem de Uludagsozluk'teki kizlar eksisozluk'teki kizlardan daha guzel. En azindan benim tecrubelerim bu yonde.
Hay ekşinize de size de be yeter. Memnun olmayan silsin hesabini gitsin.
format format diye agladim sozluk.
Ekşi'de mükemmel yazarlar var. badilere eklediğim bu yazarları fırsat buldukça okurum. Ama gidip sol frame'de sıradan bir başlık açıp okuyamıyorum. Çünkü sinirlerimi buradaki mikropların sebep olabileceğinden çok daha fazla yıpratıyor.
Dün uzun zaman sonra bir hata edip okudum ve şu rezilliği onaylayanların sayısını görünce şoka girdim örneğin.

https://eksisozluk.com/entry/63745930

Ekşi beni iyice umutsuzluğa sürüklüyor. Buranın ekşiden farkı daha tenha olması. Bu yüzden daha az sapıkla karşılaşıyoruz. Bu da benim burayı tercih etme sebebim.
ekşide yazarlığı olduğu halde, yapılan terbiyesizlik üzerine ekşiyi bırakıp gelen yazarlar olarakta buradayız.

edit: bir ekşi kadar reklama sahip olmamasından dolayı veya şöyle söyliyim sosyal ağlarda hesaplarının aktif olmamasından ötürü ilerleyemeyen sözlüktür.