bugün

ekşi sözlük modunun uludağ sözlükte yazarlık alıp size özelden mesaj atmasıdır. Işte mesajın tamamı;
"sevgili yazar ben ekşi sözlük modunun uludağ sözlük sorumlusuyum kod adım ibne. Uludağda yazdığınız entryleri Uzun süredir takip ediyorum gayet kaliteli,seviyeli ve kültürlü bir Kışı olduğunuza karar verdim size çaylak sırası beklemeden bir yazarlık hediye etmek istiyoruz ilgileniyorsanız şu kod ile(onu yazmıyorum gidip yazar olacaksınız demi kurt gibi bekliyorsunuz ha) sözlüğe giriş yapın. Tabi giriş için bir adet kredi kartınızın olması gerek şifresinide kredi kartı numaranız ile girin üyeliğiniz tamamlanacaktır. "

Evet ben gidip üye oluyorum ama buradada sürekli yazacağım sizi unutmayacağım.
geçen aylarda tarafımca karşılaşılmış hadise.

kredi kartınızı verdikten sonra uludağ sözlük nicki ve şifreyle girebiliyorsunuz. %100 çalışıyor, test edilmiştir.
yalanmış. Olmadı.
benden de eft istemişlerdi yolladım ama hala üye olamadım demek ki kredi kartınıda girmek gerek, hemen deniyorum.
bendende bin lira istemilerdi yolladım olmadı demekki kredi kartı numarası girmek gerekli imiş.
ekşi sözlükte yazar olmak ve kredi kartı şifresi... orada ne içiliyorsa o promilin aynından ben de istiyorum.
ekşi sözlük yazarı olarak sonuçlanacak çağrıdır. Nickim ssg.
gerek olmayandır. kronoloji yanlıştır.
gereksizdir. ne işiniz var la kasıntı yerlerde, burası evimiz gibi oldu; yazarlarda ailemizden bir parça. hepinizi seviyorum lan.
(bkz: sazan avı- vol 6)