bugün

Çok komikler. Hem kendileri geliyo hem ayar felan vermeye çalışıyolar. Aynen aşağıdaki gibidir.
olduğu gibi koyuyorum.

-ekşi kızı- (#entri) bu ara kız diyen troller çok o sebeple troll entrysi gibi okudum entrynizi, eğer troll değilseniz kız'ı kadın yapsanız daha okunur bir entry olur benim için.

iyi günler.

ben: kadın mısın

-ekşi kızı- cinsiyetimin sizi ilgilendirdiğini sanmıyorum. bir öneriydi sadece, aşırı kibar cevabınız için teşekkürler.

ben: neğzel bir mesaj. kabalığımı affedin. önerin çoğzel .bende hep kadın diye açardım ama bu seferlik böyle oldu.
affedebilecekmisiniz beni.

-ekşi kızı- yapmacık kibarlığınız çok güzelmiş umarım işe yarıyordur. ve umarım kadınlarla aranızdaki sıkıntıları düzeltip güzel bir yaşam edinebilirsiniz kendinize.

bol keyifler.

ben: senden geri bildirimalğıma göre yarıyomuş.
seninle aramdaki sıkıntıları aşmalıyız güzel bir yaşam için.

ekşi kızı- sizden bir kaç tane daha tanıyorum, onlara olan öfkem veya gıcıklığım size geri bildirim vermemi sağlamış olabilir, yapmacık kibarlığa prim vermemeyi epey öncelerde öğrenmiştim çünkü.

sanırım benimle sen diye falan konuşmaya başlamanız ve güzel bir yaşam teklifiniz seks demek. sizinle ve sizin gibilerle aramdaki sıkıntıyı aşmamın tek yolu sizin gibilerin değişmesi fakat bu mümkün değil biliyorum.
ben seksi seven bir kezbanım ama sizin gibilerle pek hoş olmuyor. güzel bir yaşam anlayışımın sizinkiyle uzaktan yakından alakalı olduğunu sanmıyorum, bu yüzden hoşçalın.

bu tür reddedilme durumlarında yapılması gereken en iyi şey susmaktır, size susmayı ve düşünmeyi öneriyorum.

ama illa son sözü söylemek istiyorsanız, cevap vermemem artistlikten değil, cevap vermeme gerek olmadığındandır. güzelim egonuza zarar vermek istemem.

mesajla küfür etmek ve daha 2 dakikadir münasebette olduğun kişiyle senli benli konuşmak pek hoş değil, o yüzden elimden geldiğince kibarlık göstermeye çalışıyorum.

bir de sizden bağımsız olarak bunu yazmak için harcadığım zamana lanet ediyorum, ama sizin gibilerle ancak böyle başa çıkılabileceği gerçeği hiçbir zaman değişmiyor ne yazık ki.

iyi günler, hoşçakalın.

ben: asla seks ya da başka bişey değildi. arsıZ nickimdir.

ekşi kızı- o zaman yanlış anlaşılma için özür dilerim arsız, ekşi sözlük çok garip bir yer troller falan.