bugün

Böyle saçmalık olamaz,bu kadar az üye kabul edeceksen tamamen kaldır,askıya al iü gibi.24 saat geçmiş aradan 51.115 den 51.100 e düşmüşüm onay sırasında. Bu hesaba göre en erken 50 yıl sonra üye olmam garanti.anladık ekşisözlük doymuşsun üyeye ama günde 10-15 üye ancak alınmasıda çok saçma
kullanılmamış satılık ekşi hesaplarıyla aşılabilecek problem. 10 entrysi ile bekleyenleri 1000 tl. evet.
Eksi sozluk olunca bokunda boncuk mu oluyor? burada gul gibi entrylerimizi giriyoruz iste. yasasin ulusozluk.
ekşi sözlükteki katı kuralları görünce bir daha dönüp bakmazsın.

bak mesela ben şu an format sikiyorum, zall aga ve ekibi idare ediyor. bu yüzden ekşiden kaçarsın.

şu entry yi ekşi de girsem anında bitirirler.
burasıda sözlük ekşide sözlük fakat burada ergen abazalar kaynıyor malesef.
uludağ sözlükte böyle bir başlık girilmesi de düşündürücü. *
çaylak sürecinde sözlükte geçirilen zamanla doğru orantılı olduğunu düşündüğüm durum. Şöyle ki , ulan adam senin sözlüğe duyduğun ilgiyi merak ediyor , bağımlılıları hastalarını alıyor , 10 entry girip " oha lan torunlarım görmeyecek yazar olduğumu sikerim böyle işi " deyip sözlüğe hiç uğramazsan adam sana öksüz çocuk muamelesi gösterir. Boşuna gösterilmiyo o sözlükte ne kadar vakit geçirdiğin. Ha bu bi düşünce tabi , şimdi bana psikopatlik yapıp eksi de yazar olacağım diye gece gündüz açık tutmayın hesabı. Mantıklı da olabilir ama.
Eksi Sozlukte yazar olunca ne olacak sanki diye dusunduren durum. Hayir sozluk de sozluk olsa bir iticilik, inanclari kotuleme, yabanci hayranligi vs.