bazı yazılar vardır hani, veya bazı yazarlar vardır, eksi oy ve eksi karmaya resmen kasarlar.

her konuda eksi oy getirecek şekilde yazarlar ve her konuyu sırf bu yüzden sinir bozucu şekilde irdelerder. hani vardır ya bir laf ''insan düşünen bir hayvandır'' diye bu arkadaşlar sırf eksi oy için ''hepiniz hayvansınız'' yazar mesela. adamın amacı eksi oy almak ve tepki çekmektir oysaki.

o öyle orgazm oluyor. elbette ki yazarlar bu oyuna alet oluyor ve yazara istediği eksi oyu veriyor.
bir yazar vardı burada. ilk başlarda yazdığı şeyler aynen dediğim şeylerdi. eksi oy için adam kıvranıyor. utanmasa eksi verin lan bana dyecek. kimse siklemedi ve çekti gitti.

ben eminim ki eksi oy almak için yazılan yazılara eksi oy vermesek, bu işlerden vazgeçecekler bu arkadaşlar ve sözlük biraz sakinleşecek. beyhude bir çaba eksi oy vermek yani. adamın istediği o , neden istediğini veriyorsun ki? eksi vermezsen ne olacak yani? vatan haini mi olacaksın eksi oy vermesen, yahut eksi oy vermesen dinden mi çıkacaksın? böyle yazarlara eksi oy vererek o yazarın istediği şeyi yapıyorsunuz farkında olmadan..

o da bakıp ve gülüyor. yine yuttu kerizler diye...
ne demişler eşek olursan semer vuran çok olur...
eksi oyla tatmin olan yazardır.
mübahtır efendim.
insanın aklına artı basmak gelmiyor değil ama ateyiz söylemlerden çekiniyorum yarın hesabı sorulur diye.
(bkz: alışmış kudurmuştan beterdir)