bugün

sözlükte istediği düşünceyi yazamamanın vermiş olduğu ezikliktir. bu tipler uğraşır aman efendim eksi almayim yeter ki, düşündüğümü yazmasam da olur karmam düşmesin.

birde seri eksilenince entrylerini silenler varya, onlar işte tam kürekle ağzına vurulasacı tipler. neyden korkuyorsun kardeşim yıl 2013 oldu, düşünce özgürlüğü var memlekette. memlekette yok ama sözlükte var diyelim.

dakikada bir ben butonuna tıklayanları düşünmüyorum bile. onlar için ayrı toplama kampı yapmak lazım. net.
(bkz: yazar burda benden bahsetmiş)

aynı ben yazarıdır, deli gibi korkarım eksi almaktan. geceleri uyanır sözlüğe girerim acaba eksi almışmıyım diye, eğer tek bir eksi varsa o gece uyuyamam sabaha kadar ağlarım. ben butonu hani şu yazıları silinmiş olanmıydı eğer oysa artık sürekli basmıyorum ben ona, sabah ayrı bi sekmede açıyorum pc'yi kapatana kadar açık duruyor. ayyy acaba bu entry de eksilenir mi? heyecan yaptım şimdi.

edit :

korktuğum başıma geldi, seri eksileniyorum tek tük olmuştu daha önce ama bu ilk defa oluyor. nefes alamıyorum, ağzımda pas tadı var. cam pencere bişiler açın lütfen. daralıyorum..hımsss fhuuuu hımmss fhuuu al veer al veeer.. allahım yardım et.
doğru olan gerçektir. bu tip yazarlar ezikten de ötedir. yapılan bir ankete göre bu yazarlar genelde kemalist oluyor. görüyorsunuz ki bu adamlar korkaktır. zaten siz doğruları söylediğiniz de eksi almazsınız.
bu yazarların genelde kemalist olduklarından dem vuruluyor.
ancak tam da burada öyle bir çelişki var ki akıllara zarar, şuanda gücü elinde tutanı, kendini destekleyene çıkar dağıtanı desteklemek yerine kendi fikrini diğerleri ne der diye düşünmeden savunmaktan korkmayan adamların kemalist olmasından mütevellit yanlış yorumlanan gerçektir.

(bkz: siz önce kendi çelişkilerinizi yenin aslan parçası)

edit: imla
katılmamanın mümkün olmadığı realite. madem korkuyon yazma totoş. eziklenmenin alemi ney? istediğini söyleyemiyorsan git kumda oyna. valla bak.
eksi almadan yazar olamazsın evlat.

edit: eksile evlat elinden bumu geliyor.
maaş kaybetmekten korkan milletvekilinin yaltakçı olduğu gerçeği ile analitik düzlemde ortak noktası olmayan doğru(ltu) gibidir, paraleldir, güneyinde yer alır.
tamamen doğrudur. eksi almaktan korkan yazarlar sanki kendilerine ateş ediliyormuş gibi hissettikleri içinde korkuyordurlar.
büyük çoğunluğu da yüksek karmalı olan yazarların ezik olduğu gerçeğidir.
Hem ezik hem düşüncelerini söyleyemeyen korkaktır. Evet.
eksi ve artı icin yazan buraya oyun oynamaya gelmiştir ortamın icine de etmistir. Ne düşünüyorsanız onu yazın korkmayın eksi alinca ölmezsiniz.
Bazen eksi almak benim için artı almaktan önemlidir. Mesajı anlayan varmı!?
Başlığı açmaya götü yemiştir.
Sözlük ahalisini aşırı kaale alan, ne oldum delisi, elalem ne der'cilerden olması kesindir.
eksilenmediğim gün sabaha kadar uyuyamıyorum
daha çok eksi istiyorum dahaaaa.