bugün

Ben değilimdir. Umrumdada değildir. Sıçtınız, oynayın bokunuzla parası olana koymayan durum bu hadi bakın işinize. izin vermeseydiniz amk.
Başı akp ve devletin ekonomi politikaları iyidir diyen mhp, halkın hala bunlara oy vermesine sebep kukla chp daha kendi halkını bile doğru düzgün arkasına alamayan hdp ve saadet ve geri kalan bir yığın cebimi nasıl doldururum diye düşünen siyasidir. Ülke neresinden tutsan elinde kalıyor.
keciorendeki 2 odalı evden, 25 senede 1000 odalı saraya geçebilen kişiyle aynıdır.
Ben değilimdir.
kılışdaroğludur.
Bi değeri yok artık. Hale bak. 12 küsür. Venezuela gibi bi hal alırsak şaşırmam. Neye şaşırılır zaten artık.
Atanan kişilerinde parmağı olsa da atayan kişidir.
glinjdar dır.
ülkedeki fanatik parti sevdalılarıdır.
Gılıçtar dır eko da olabilir.
Kılışdardır.

Ehi ehi...
ben ekonomistim diyen kişidir.
bu akşam canlı yayında açıklamalar yapan şahıstır.

(bkz: recep tayyip erdoğan)
başarısızlığın tek sorumlusu için (bkz: recep tayyip erdoğan)

(bkz: 11 ekim 2021 dolar kuru)
(bkz: an itibariyle doların ilk kez 9 lirayı görmesi)
(bkz: Sgk nın batışıyla başlayan süreç)
akepe hariç herkes ve her şeydir.
görülüyor ki damat berat değildir.

damat gitmeden öncede dolar bu seviyelerdeydi üstüne faiz daha düşüktü, şimdi faizde yüksek.
(bkz: yüksek faiz yüksek kur yüksek enflasyon)

başarısızlığın tek sorumlusu için (bkz: recep tayyip erdoğan)
ne esnaf, ne çiftçi, ne işçi, ne emekli sadece ve sadece başkanlık sistemiyle ülkeyi yöneten kişidir.

(bkz: akp zenginin hükümetidir bizim değil)
(bkz: akp ye oy verdiğim ellerim kırılsın)
iş kurmayan türk halkıdır.
ne çiftçidir, ne işçi, ne emekli, hükümeti yöneten kişidir.

(bkz: 15 senedir akp ye oy veriyorum battım diyen çiftçi)
Hükümetin başındaki kişüdir.
ben geçen türkiyeye geldiğimde az para harcamaya çalışmıştım, itiraf ediyorum, vicdanım el vermiyor daha fazla saklamama.
Ülkeyi 18 yıldır yöneten CHP dir tabiki.
halktır nasıl diyeceksiniz yarın seçim olsa yeğenim bıktık elim kırılsın diyenler yine gider basar mühürü. ekonomiden anlamayan herkes ekonomiye müdehale ediyor yön veriyor.

bir günah keçisi bulur onun üstüne atarlar yine olan garibana olur.
Kimse üzerine almıyor bu sorumluluğu, biri çıkar "cehape" der biri çıkar "maaşı dolarla mı alıyosun" der diğerleri bambaşka bi kafada zaten
Galiba bütün sorumlu buzdolabı üreticilerinde, sonuçta her evde var.