bugün

(bkz: çarpılacağız lan)
(bkz: makara)

inşallah çarpılırsınız diyeceğim de egemencik sen çarpılma be. daha büyüyüp amcalarla yüce divana gideceksin.
Her boka yorum atan göt kıllarının uğrumadığı başlık. Bunlar allaha değil tayyibe tapıyorlar demiştik yanılmamışız.
(bkz: fazıl say a dava açanların bağış a tepkisi)
40 yıllık tinercilerin tanımadığı kafa biçimidir. Elime düşerse öldürmemek suretiyle, keyfi işkencelere tabi tutacağım şahsiyettir.
Benim diyen sekülerin yapmayacağı dalgayı yapmıştır.
egemene fena montaj olmuştur.

tahmin ediyorduk ama bu kadarına da pes!
şüphesiz ki efsane olabilecek ses kayıtlarındandır...
Buna da kılıf uydurup geçiştirirler yok montajmış arka plandaki karısının sesi o gün atılan twitler de montaj dimi başçalanın hesabıda montaj olduğu için kapanmıyor zaten dinlemeden araştırmadan yorum yapan her bokun doğrusunu bilen insanlardan bir şeyler beklemek...
Bunu bile savunacak amın evlatları çıkar!
Bunlar akp li olduğu için ahlaksız değil
Ahlaksız oldukları için akp liler!
Derken, onların içindeki zalimler, sözü kendilerine söylenenden başka şekle soktular. Biz de haktan ayrılmaları sebebiyle, o zalimlere gökten bir azap indirdik. Bakara/59
rezilliktir. ayrıca özrü kabahatinden büyüktür. montaj deyip paralel yapıyla mücadelemiz sürecek açıklamasını yapmıştır. Bunlara kapak;

https://twitter.com/Leven...status/445657073603198976
egemen bağışın gözümde 5 paralık değeri kalmamıştır! yazıklar olsun sana yazıklar olsun! rabbim bunu senin yanına bırakmayacak inş.
ilk goruldugu yerde yumurtalanmalidir. ayıptır islam dini nice kelle almi$tir. destursuzluktur. ayiptir. ateist demez bunu.
adam zaten çarpılmış üstüne gitmeyin
allah'tan korkmadigini ve kuldan utanmadigini zaten biliyorduk.
Bakara 156 "Onlar başlarına bir musibet geldiği zaman: "Biz Allah'a aidiz ve sonunda O'na döneceğiz." derler."
Bakara 159 "indirdiğimiz apaçık delilleri ve hidayetin kendisi olan âyetleri insanlar için biz kitapta açıkladıktan sonra gizleyenler var ya mutlaka onlara Allah lanet eder. Lanet edebilecek olanlar da lanet ederler."
Bakara 165 "insanlardan kimi de Allah'tan başka şeyleri O'na eş tutuyorlar da onları, Allah'ı sever gibi seviyorlar. Oysa iman edenlerin Allah sevgisi daha kuvvetlidir. O zulmedenler, azabı görecekleri zaman bütün kuvvetin Allah'a ait olduğunu ve Allah'ın azabının gerçekten çok şiddetli bulunduğunu keşke anlasalardı.
bu adamin zaten elle tutulur bir olayi yoktu iyice boka saplanmisti, su an artik sivama moduna girmistir.
orjinalden böyle olsa, yani halka da bu yüzünü gösteren bir siyasetci olsa oyumu verirdim. vermezdim de, en azından ortak bişeye gülüyo olurduk.
(bkz: bakara 159)
Yıllardır ateistim ben demedim böyle ayıptır.
"insanlar mizah ve şaka yapabilirler. Fakat bazı konular vardır ki onlar asla şakaya gelmez. Orada ciddî olmak insanlık borcudur. Bayrakla alay edemezsin. Millî tarihle eğlenemezsin. Kuranı mizah konusu yapamazsın. Aile namusunu hiçe sayamazsın. Bunlar millî mukaddesattandır. Millî mukaddesatı olmayan millet, millet değil hayvan sürüsüdür."

hüseyin nihal atsız
görsel
ibretlik bir sona doğru yaklaşmaktadır. aynı o kız gibi...

(img:#604458)
akpli olduğu için helaldir. allah onu mükafatlandıracaktır. akpsiz biri yapsa idi şirk koşacak ve ebediyen yanacaktı. akp yi eleştirirseniz siz de kafir olursunuz.
her akp'li gibi dindar olan eski bir bakanın, metehan demir'le muhabbet ederken bakara suresiyle "makara, bakara, iyi makaraymış" diye dalga geçmeye cüret etmesidir. metehan demir ayet süsü verdiği bir takım laflar söylüyor ve de söylediği laflara bakara suresinden ayet numarası veriyor, bu da kıkırdayarak, yorumlar yaparak muhabbete dem katıyor. tam altı buçuk dakikalık kayıt... ne montajmış be!.. öksürükler ve hatta egemen bağış'ın eşinin sesi bile unutulmamış.

valla bunca yıllık ateistim, kendimce dine eleştiri getiririm ama bir kere bile böyle terbiyesizlik yapmadım, böyle dalga geçmedim.

yandaşlar, dalga geçtikleri aslında sizlersiniz. kusura bakmayın ama hak ediyorsunuz da... siyasete din karıştırılmasını, siyasi tercih yaparken size dindar görünenleri seçmeyi pek makul bulduğunuza göre, din kullanılarak aldatılmanızdan doğal ne olabilir?