bugün

neymiş adam sureyle dalga geçmiş de, yok ak partinin gerçek yüzüymüş de... ulan egemen bağış ın zaten çok içki içen bir insan olduğunu bilmeyen ak partili yok, siz hala neyin davasındasınız.

yavşaklar birden müslüman oldu amk!!! herkes bu tarz şakalaşmaları kendi arasında yapar. ayrıca ak partili milletvekillerinden ve bakanlarından hepsinin çok iyi bir mümin olmasını kimse istemiyor, iyi işler yapması önemli.

şu beyniniz artık doğru çalışsın, din sömürüsüyle oy topluyorlar gibi basit söylemleri aşın, biraz düşünün amk!!!
adam her cuma ayet paylaşıyorum, millet deli gibi rt yapıyor diyor, alenen daşşağa sarıyor bunları, yine suçlu biz yine yavşak biz...
mesele dindarlık üzerine değil. mesele, sahtekarlığın zirve yapmış haline bulaşmış olmaktır. sen sürekli kurandan ayetler paylaşarak insanlara şirin ve dindar görüneceksin, arka planda da bu ayetlerle ve dolayısıyla buna inananlarla dalga geçeceksin. üstelik bir de o dalga geçtiğin insanlar sayesinde yükseltildiğin mevkini kullanıp o insanların hakkını yiyeceksin. bu mudur memlekete hizmet! o duble yollar götlerine giresiceler.
egemen bağışın dindar olmadığının makara ile tescillenmesi sonucu, din ile ilgilenmek isteyen cümle insanın ondan daha dindar olma olasılığının yüksekliği göz önüne alındığında asıl yavşakların kim olduğu görülecektir..
bu tür adamları her koşulda savunmaya çalışanlar aslında karakter bakımından bu adamlara benzeyen kişiler.bu yüzden çoğunun nick'i bile açtığı başlıkla çelişiyor.

(bkz: ahlak sahibi olmayan terbiyesiz adam)
egemen bağış ı bile savunacak kadar eziklerden daha yavşak değillerdir!
(bkz: bakara makaraya montaj diyecek ilk troll/#23191305)
sözün bitti yer burası.
ortada bir ses kaydı var ve neticede bir iddia.
montaj deyip savunanları anlarım da bu ses kaydının içeriğini savunanları anlayamam sözlük.
partizanlık insan bilincini sikip ( sikmek fiilinden gelir bu) onu nasıl insanlıktan çıkardığını görüyoruz.
bakanlar rüşvetler alıyor, dini değerlerle dalga geçiyor ve partizan bilinçsizler beyninin üstüne oturup o insanları savunmaya çalışıyor. bir insanın bu kadar aşağılık olması akıl alır türden değil.
ben sana şunu soruyorum: rüşveti geçtim kendini dinar gibi gösterip, cuma günleri ayetleri twit atan bir insanın din ile dalga geçmesini neden savunuyorsun?
egemen bağışın içtiği içkiler beni ilgilendirmez. bir insan kendi halinde kimseye zarar vermeden içki içerse günah onun boynunadır.
ondan başka kimseyi ilgilendirmez.
ama çıkıp benim inandığım kitap la dalga geçerse bu beni ilgilendirir. onu savunan yavşaklar da beni ilgilendirir.
herkes bu tarz şakalaşmaları kendi arasında yapmaz. eğer sen yapıyorsan bu senin inancındaki bir sorundur. gün gelir onun da hesabını verirsin.
hiç bir insanın toplumun değerleri ile dalga geçmeye hakkı yoktur. o değer hakkında eleştiri yapılabilir. bu bir mücadeledir ve eleştirilere yanıtlar verilir. ama dalga geçmekten bahsediyoruz. o adam kitap la dalga geçerken aynı zamanda o kitap a inanan insanlarla da dalga geçiyor. kimsenin buna hakkı yok.

akp din sömürüsü ile oy topluyor. bu partinin bakanları kendini sosyal medyada dindar diye gösterip, ayetler paylaşıyorsa ve sonra o dinle dalga geçiyorsa bu din sömürüsüdür.
madem dindar değil o halde neden kendini dinar gibi gösteriyor. her cuma ayet paylaşmasının amacı nedir?
dinle dalga geçen insan neden her cuma ayet paylaşır. bunun tek bir açıklaması var. kendini dinar göstermek.
size düşen de yavşaklar akp senin her pisliğini savunmak. bu adamların sıçtığı her boku temizlemek.
şunu merak diyorum. nereye kadar savunacaksınız.
Yavşak denilerek konu kapatılmış zaten.
Düne kadar allah yok peygamber yalan, bugün inançsızın biri bihalt yedi diye din kitap gırla.
Yavşaksınız. Bunun başka bi izahı yok.
egemen bağış' tan daha dindar kesilmek mi?

ulan tarlada yatan karpuz bile egemen' den daha dindardır. bir de içki içiyormuş ege! bak bak bak... ulan o faturalara da inanmadıydınız zamanında.

şöyle bir olayı bile savundunuz ya amk. yok böyle bir tırnaksızlık, haysiyetsizlik, şerefsizlik.
"herkes bu tarz şakalaşmaları kendi arasında yapar." dan sonrasını okumadım. siklemeyin beyler, böyleleri siklenmeyince daha bir güzel kuduruyor.
egemen bağış'ın dindar olduğunu öğrendiğim başlık.

bar işletmeciliği yapmak felan da ibadet oluyor herhalde...

http://www.son-dakika.org...ar-isletmecisi-miydi.html

hırsızlık, rüşvet, nüfuz ticareti kısımlarına hiç girmiyorum...
sözün bittiği yer...

--spoiler--
ulan egemen bağış ın zaten çok içki içen bir insan olduğunu bilmeyen ak partili yok, siz hala neyin davasındasınız.
--spoiler--

yavşaklık da Nirvana ulaşmak bu olsa gerek...
egemen bağış dindar mıymış diye merak ettirendir.
ulan montaj bunlar montaj deseydiniz yine o bile yakışıklı duracaktı şu yapılan abuk subuk savunmaların dışında. neymiş zaten bilmeyen yokmuş egemen in içki içtiğini, yok efendim yahudi asıllı olduğun falanda falan, ateist olmama rağmen ben böyle hakaret etmem lan milletin inancına. yok trollük olarak savunuyorum diyorsan yine bir nebze ok ama başka türlüsünü mantık kabul etmiyor, edemiyor güzel kardeşim.
Ak yalaka.
"ahlak sahibi terbiyeli adam"ın dinine duyduğu saygının ne kadar olduğunu ortaya koyan başlıktır. yahu el üstünde tuttukları, bakan yaptıkları kişi adamın diniyle dalga geçiyor o hala muhaliflere laf yetiştirme derdinde.