bugün

En son kendisine yürürken çaylak edildim ve silinmiş. Hakkımı moderasyona helal etmiyorum.

Ekmeğimi elimden aldınız, defolun.
Sözlüğün en tipsiz kızı ama olsun.

Ben yürüyorum arkadaşlar.
Kezban diye bir kelime olmasaydı yine de buna kezban derdik.
Esrarı bilmezdim harmanı oldum..
Karı kız bilmezdim meriç i oldum..
görsel
sözlüğe isim yapmaya gelen vasat troll. çaylak yapın şunu kendi başlığını upluyor.
şiddete maruz kalmış, yada yakinen şahit olmuş yazar galiba.

kardeş cinayet suçtur.

öfkenden gözün kör olmuş anlamak istemiyorsun anlatılanı.
efkar nedeninin dünya sorunları olmasını diliyorum.
ıq seviyesi 5 olan feminist kezban. moderasyon arkadaşım var sildirecem bunu. evet
sözlük erkeklerine sataşıp prim yapmaya çalışan spastik özürlü kezban. evet
Lensleriyle nazar degdirrennnıhahahaha yazafsfs.
Şeytani bakışlı bir yazar.

Onlar şeytanın askerleridir.
Bu arkadaş gerçek mi şakaysa hiç komik değil sözlüğe 80 kilo altı kız almıyoruz.
boylenickolmazolsun.
Sözlüğün en çirkin kızı.

Son kararım.
Darıldın mı cicim bana? Hiç bakmıyorsun bu yana, darıldıysam barışalım, kumru gibi koklaşalım. (:
Kuşkusuz her fotoğrafta değişen, renkli kişiliği ve fenotipi olan mümine kardeşimiz. Tekamül Allahu alem.
Sözlüğün en güzel kızıdır, net olarak.
Şunu farkettim, beni tanıyor ve feci önemsiyor.. Kesin geçmişte bişeyler oldu bu şahıs kimse artık..önceki nickini söylesene bi ya..?

Ulan yazdıklarımı silmeme bile içerliyor ya.. Şeref duyuyor resmen puhahaha. Tamam ya silmem artık bundan sonra.

Neyse ben zaten insanlarda kendilerinin bile anlayamadığı duygulara yol açarım falan..
görsel
tanımadığım yazar.

ben sadece üst taraftaki fotoğrafı paylaşan kişiye bir soru sormaya geldim.

neden evinizde deniz kenarına konumlanmış balıkçı masa/sandalyesi var? ayrıca gemi dümeni masanın tam üstünde olmalıydı.
iyi geceler.

edit: fotoğrafı silmiş...
kendisini takdir ediyorum, kendi balıkçısını evinde yapıyor. dışarda içine ne koydukları belli değil.
O memeler buraya gelecek yoksa sen de herkes gibisin.
Yazılanlara göre Kadınmış.
Yakında buralar +500 entry dolar.
Rezillik diz boyu insan tipinize bakar adam der. Ama adamlıktan nasibinizi almamışsınız.
Kendisine yöneltilen sözleri haketmeyen yazar.