Kim piç? Kim efendi? Kim köle? Kim hegel? Kim karar mercii? Sorularının yanıtını bilmesem de eyvallah diyecek gücü içimde buluyorum. Tavsiye de ederim. Hiçbir şeye kaybı size zarar verecek derecede pay biçmeyiniz.
Gerektiğinde yatakta bir playboy,
Mutfakta cockboy,
Dışarda gangsboy,
iş te workboy,
Evde boyboy,

Teşekkürler.
Üzülmesine gerek varmı sizce bence yok. Kız o yola gittiyse gittiği yol bok yoludur. Bok yoluna gitmiştir bitmiştir. Efendilikten anladığınız şey bence sizin yatağa atmamak gibi bu tarz seyler. Beyler kızlar sizde özgüvenin olmadiğınu gördümü kendi uzaklasır. Piçe gitti demeye gerek yok. Efendlik üsluptur. Özgüven ise vizyon bunu anlayın oğlum artık biz kızla korka korka konuşup buluşuyorsunuz . Randevu tarihini bile kıza bırakıyorsun. Ataberk olun oğlum biraz. Haftaya çarsamba bi çay içelim mi demek baska bi ara bi cay icelim mi demek baska. Cesaretiniz üslubunuz dış görüşünüz ve gülüşünüz sizin kaliteniz. Siz değerlisiniz
insanlar sevgiyi saygıyı hayat arkadaslıgını unutmus.tum kızlara seks objesi gibi bakar olmus.ben efendi olurum bana gelmeyen kız zaten orosbudur.pic olursanda sana gelmeyen kız namuslu olur.herkez aradıgını bulur.
genelde efendi erkeğin üzüldüğü bir ruh hali olur.

fakat efendi erkekle beraberken piç erkeğe yeltenen bir kaşarla ömür geçmeyeceği için tam tersine sevinmelidir.