bugün

Benim de içinde olduğum bazılarıdır.
Doğrudur çocuktur.

Yanlışlığı düzeltmeye çalışmakla çocuk demenin arasında bağ kuran çocukça ifadeden daha beter çocukluk değildir.
Kanunen çocuktur, adamı sikerler o yüzden akıllı olun.
Bazı andavallarında çok bildiğini göstermiştir bizlere.

tck ya göre ilişkiyi yaşayan iki kişide 15 yaş altıysa herhangi bir işlem söz konusu değildir. Pekala 14 yaşında olan erkekte kullanıldığını iddia edebilir. Video konusunda bir cezalandırma olacaktır tabi ancak 14 yaşındaki çocuktan çok görüntüyü yayan diğer kişiler şapa oturabilir.
Kanunlara göre çocuk olmasına rağmen çocuk olmak ile o kızın alakası yoktur.
18 yas altinda mi? evet. bağımlı bir birey mi? evet.
pedofili hastalarının kendini savunma cümlesidir.
amk sapıkları sizin gibilerle aynı havayı solumak bile çok acı.
not: entry ini silersen şerefsizsin.
anayasaya göre "erginlik" 18 yaşında ya da evlilikle kazanılır. onun dışındaki yaş grubu "çocuktur" insan olun biraz be insan.
20 yaşındaki beni bile askerlik yapmak için uygun değil diye çocuk muamelesi yaparak şubeden geri çeviren bir dünyada 14 daha ne ki amina koyiyim. Gerci o kız da sindirella bebeğiyle oynamıyodu.
videosu bulunamayan kızdır.
doğru olandır. çocuk o zaten.. Amanda Todd olayını hatırlatırım, az insan olun bu kızda Türkiye'nin Amanda'sı olmasın...
Size ne başkalarının yaptığından ? Elleri şeylerinde gezen adamlar gelmişler burda ahlak timsali olmuşlar her ne hikmetse... S.ktirin gidin önce bi kendinize bakın, sonra eleştirirsiniz Ecem'i..
bu konuların önemi için fame pozisyondaki sosyal medya popisi insanların mı zor duruma düşmesi gerekir diye soru sordurur insana.
Bende 14 yaşında oldum benim gibi binlerceside sizlerde 14 oldunuz merak ediyorum kaçınız sınıf arkadaşıyla yattı tamam yaptın bi hata birde hala sosyal medya üzerinden siz benim ne yaşadığımı bilmiyosunuz gibisinden paylaşımlar yapıyor abi 14 yaşında ne yaşayacaksın sen .

Bu sözlükte çok kişiye yobaz dedim ama bu konuda bende yobazım bu bildiğin yanlış batılılaşma iğrenç bi durum . Eğer bu kızın yaptığı hataysa o beyinsiz çocuğun videoya çekmeside hata o suçsuzsa buda suçsuz .
Ben 14 15 yaşındayken seksin s sini bilmiyordum lan ha aşık oluyordum ama aşık olduğum kıza böle şeyler aklıma gelmezdi lan hiç çok masumduk biz şimdi ne oluyor bu gençliğe anlamıyorum.
14 yaşında olan ama fazla gelişmiş olan 18 yaşında gösteren bi yanları yanmış orospunun tekidir .
Sevişirim evlenmem hamile kalırım doğurmam diyen özgür kadının yetiştirdiği masumundur...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar