bugün

ebru şallı nın kemik torbası gibi görünmesini açıklığa kavuşturan haberdir. bizi gerer mi, germez tabi.
et sıkıntısı çekilen şu zamanlarda sevinmemiz gereken haberdir.
(bkz: zevkler ve renkler tartışılmaz)
(bkz: et yemem ama köfte severim)
ya alerjiden,yada çocuk yapmaktan korkusuna bence....
(bkz: fakirliğin gözü kör olsun)
(bkz: çocuk nasıl oldu o zaman acep)
(bkz: eşşeğin sikinden dolayı) dır
Hayatını yarım yaşamış.
terkedilir.
Proteinden eksik kalmamak için mercimek yemiş bu nedenle de sürekli gazı olan bayan. Ha birde mangaldan mahrum kalmış zihniyet,yazık.
Asgari ücretin ne kadar olduğu malumunuz.
E et fiyatları da benzinle mazotla yarışıyor.
Hem mevzu proteinse mercimekte de var, ucuz ucuz oh mis.

- gibi sebeplerden kaynaklanmadığı kesin.
seviştiği bütün erkeklerin penisine bamya muamelesi yapmasıdır.
kandıralabilir olduğunu işaret eder saf protein ile beslenemeyen beyin zeka açısından açıklar vercektir açıkları iyi kullanan hatunu götürür.
25 senedir yemediği daha önce yediğini gösterir. etin tadını bilen bir insan etten sanmıyorum ki vazgeçsin. sağlıklı beslenme adına alınmış sağlıksız bir karar.
(bkz: koyun) etinden, sütünden fayadalananlar oluyor ama işte.
tövbe estafurullah dedirtir, insanın aklına bin türlü pislik getirir.
yalan haberdir.

yemiştir. hemde alasını yemiştir. yemeseydi iki çocuk nasıl olurdu.

biliyorum iğrenç ama ülkemizde ancak bayramdan bayrama et gören onca insan varken böyle ''ayy et yemiyorum re re rö'' diyenlere gıcığım. yersin anam yersin canım.
Bircok din degistiren Ebru Salli Maniheizm dinine gectigi icin belli bir donem et yememistir. Cunku bu dinde et yemek yasaktir. (Not: Uygurlar bu dini benimsedikten sonra yerlesik hayata gecmislerdir, et yemedikleri icin bunyeleri zayif dusmustur, zamanla savasci kisiliklerini kaybetmislerdir ve asimile olmuslardir.)
sakso cekerken nabiyodu.