bugün

kızına ileride ne olacaksın diye sorulduğunda 'mutlu olacağım' demesini öğreten örnek anne.
kaba yüz hatları olan ve kocaman agzıyla dikkat ceken oyuncu hatun.
hep beyazıt öztürkün sevgilisi olarak hatırladığım kadındır.
bodrum gümüşlükte bir balık lokantasında gördüğüm iri yarı hatun. ama oldukça mütevazi ve güleryüzlüydü. şöhret bazılarına ağır gelir burnu havada dolaşırlar, aynı yerde gördüğüm (bkz: nejat işler) gibi. adam sanki bu dünyaya ait değil o derece havalanmış artık nasıl bir gazla o hale geldiyse.
iyi bir şair.
müthiş bir oyuncu.
aynı zamanda evinin kadını çocuğunun annesi...
suratının 3/2 si ağızla kaplı olan yerli julia roberts.
Uludağ üniversitesi şenliklerinde aramızda bulunup,diplomasını da geldiği sırada dekanlıktan alan;Tatlı mı tatlı,şirin mi şirin,konuşkan mı konuşkan insan.

(bkz: aşık olmak için sebepler)
yaşlandıkça güzelleşen kadınlardandır kendisi.
deli yürek ve omuz omuza dizilerinde nefret edilirken, yalancı romantik dizisinde hayran olunan hanımefendidir. güzelliğinin yanında, oyunculuğuda muhteşem ötesidir.
soyadının manasını merak ettiğim şahsiyet.

cündü - beyoğlu ... birleşik kelimeyse eğer, o zaman:

(bkz: cündü ne lan)
çok tatlı birisi şeker gulmesı ıle on plana cıkmıstır ayrıca da cok yeteneklı bır oyucudur .
çok şeker insan. güzel hatun.

edit: bi'şeyi mi var, doğru söyleyin?
niye bu kadar entry girildi anlamadım da.
soyadı yanlış olarak kullanılan kişi. cündü diye bir kelime yoktur cündi diye bir kelime vardır o da asker daha doğrusu atlı asker manasındadır.
tatlı bi bayandır kendisi. yalancı romantik adlı diziyle sevdirmiştir. mimikleri çok sağlamdır. öyle işte.
magazin delisi olmayan edepli, güzel ve işinin ehli insanlardandır.
Türkiye'nin en seksi kadınlar sıralamasında ilk 3'ü rahatlıkla zorlayabilecek; özellikle surat yapısı ile çarpıcı bir dişiliği temsil ettiğini düşündüğüm oyuncudur.
deli yürek dizisinin avukat ayşegül ü.
şu sıralar, Kalbim Seni Seçti isimli dizide oynamaktadır.
ilk deli yürek dizisinde gördügüm güzel abladir. icin icin yusuf miroglu'na yaziyordu ama hicbir zaman asaletinden ödün vermiyordu. platonik bir sevdaydi iste. o dönemler cocuk halimle yusuf miroglu kalasina kiziyordum. o simarik tipsiz zeynep yerine niye iyiler iyisi aysegül'E bakmadigi icin. sonra deliyürek aldi basini gitti. öyle bir furyaydi ki, ezel, karadaglar, filan poh yemis yaninda. her haftasonu magazinler televoleler bunlarla dolu. oyunculari halka yakindan tanitabilmek icin herkes yedi takla atiyor medya. ebru ile bir röportaj vardi hatirladigim ve orada öyle mütevazi, öylesine tatli bir kiz profili cizmisti ki, hayran kalmamak imkansizdi. kendi kendime gelin güvey olmustum, kara yagiz kenan'a ancak ebru gibi cici, dalyan gibi bir kizi yakisirdi. cocuk aklima evlendirmis üstüne üstlük ikiz sahibi de yapmistim. derken ayni dönemde kenan imirzalioglu zeynep tokus ile birlikte oldugu dedikodulari cikmisti, iste o zaman kenan fena halde gözümden düsmüstü. ebru bir yana dünya bir yanaydi cünkü. keske tekrar bir projede yany ana görebilsek. iyi ki var. dünya güzelik, asalet ve yetenek görsün.
saba tümer'in sorduğu 'müzik aleti çalabiliyor musun?' sorusuna 'çok güzel kaset çalarım' cevabını vererek gülümsetmiş, kalbim seni seçti dizisiyle yeniden yükselmesini ve sinema filmlerinde (dram olacak ama.. tamam güldürebilen bir kadın ama o gözlere ağlamak yakışıyor..iyi anlamda..) de sıkça görünmesi istediğim şirin oyuncu..
hayatımda gördüğüm en güzel kadınlardan biridir, o kemikli yüz hatları beni bitiriyor.
hakkında bu kadar entry girildiğini görünce hiç bişey düşünmediğim güzel insan.
yaklaşık 5 yaşımdan beri benim için güzelliğin ve yeteneğin mihenk taşıdır. hiç tanımadan sanki sizden biriymiş gibi sahiplendiğiniz insanlar olur ya, öyle bir elektriği var o saçma ekrandan bile. yüz hatlarına da tek ben hasta olmadığım için sevindim. hiç eskimeyecekmiş gibi duran bir güzellik kendisi. çok büyük saygı duyuyorum yaptığı her işe.
an itibari ile atv de hakan yılmazın sundugu hakan bey adlı programın konugu. sesim güzel değil ama şarkı söylemeyi sevdiğim için söyleyeceğim demiş insan. hakikaten sesi güzel değilmiş. *.
son derece tatlı ve sofistike bir insan. hem güzel hem akıllı hem de zevkli.

daha çok çıksın ebru televizyonlara, millet de demet akalın ve benzerleri dışında tiplerin varlığını bi hatırlasın yahu.

lümpenlikten bıkmadınız mı hala?