bugün

ilk başlarda izlenir ve tutulur bir kanal olan e2'nin zivanadan çıkması durumudur.
yok marta situvırt şov, yok elın şov, yok konan obrayn kim arkadaşım bunlar? mecbur muyum ben elin yumurta kafa ankıla saksonunun abuk subuk espri anlayışının, öbez göbez beslenme anlayışının dayatmasına ve dumuruna uğramaya? tam küçük amerika yaptınız lan bizi, tamam dizilerini getirdiniz, izledik de ancak s.ktiri boktan kadın programlarını, ikinci sınıf şovlarını ne s.kime kasıyorsunuz?

her türk evladının sahip olması bakış açısı ile sözlerime son veriyorum,
sabah sabah seda sayan'ı amerika'da izletiyor muyuz lan biz amarikalılara ha?
izlendiğinde; "bize ne lan paskalya bayramındaki çöreğin üstüne konan pasta süsünden" tepkisi verilen programlardır. en berbat olanı da şudur;
(bkz: martha stuwerd show)

edit: bir de geceleri yayınlanan ve aptal amerikan esprilerinden oluşan çeşit çeşit heriflerin katıldığı program var. "allahım sana geliyorum" diye inlersiniz o derece kötüdür. bu kadar kötü esprilere, yarılırcasına gülen amerikan vatandaşları, cem yılmaz'ı falan izleseler demek ki altlarına doldururlar.
conan o brien ın kim olduğunu bilmeyen ergen sayıklaması.
conan o brien' a laf atan ergenin okan baygulgen'e saygı göstermesiyle yaşanan paradoks *****

conan o'brien gibi talk show efsanesini ve ellen gibi mükemmel bir şovkadınını aşağılamak ayıptır kanımca. sadece biraz saygı. tamam kabul bu şovlar bizim bülent ersoy'lu popstarlarımız kadar sizi cezbetmeyebilir. ama kaliteye biraz saygı...
seda sayan falan izleyen ev kadını haykırışı.
dejenere ve ben neden amerikalı değilim ülen diye içini çeke çeke ağlayan kimlik bunalımlı, beğeni genleri iğfal edilmiş bebelerin rahatsız olmayacakları bilakis eleştirene karşı saldırıya geçecekleri hadise.

bu gerçekliğe karşı bayrak açanlara şu kadarını söyleyebilirim ki,
gidin bi vaşinktın portakal yiyin de kendinize gelin konnektikut güzelleri.

işin tuhafı bu amerikan şovlarına televizyon karşısında secde edenlerin yüzde 80'i de altyazı bağımlısı. yani ingilizce bilmezler. ama yok pardon medeniyet var lan gidin kaliteye tapının. kavramlarınızı aldılar sustunuz, değerlerinizi aldılar sustunuz, bakış açınızı aldılar sustunuz, dininizi aldılar sustunuz * be hey canına yandıklarım bari bir beğeniniz ve tarzınız olsun bre onu vermeyin o kalsın sizde.