bugün

Geçen gün gïttim bir daha nefret ettim geldim.
saçmalık tabi bide ona katılmak zorunda olmak daha büyük bir saçmalık. aile denen sikik şeyden nefret ediyorum. sırf o ailedenim diye düğün gibi bir saçmalığa beni zorla katmalarından da nefret ediyorum, yahu beni yok sayın, sayın amuna koduklarım, saymayın beni ya. hayır diyorum psikolojik baskı yapıyorlar bana. hayır ya, kendi düğünüm olsun inan ona bile gitmem, o derece tiksiniyorum bu geleneksel şeylerden.
insanı gerçekten delirtiyor bazı sayın amuna koduklarım. sikeyim çiftleştiğiniz geceyi de beni yaptığınız geceyi de.
zaten tam yapamamışsınız bir çok eksik yanım var. bide utanmadan bana baskı yapıyorlar. lanet girsin evliliğine de kocasına da evine de, takısına da.
bana göre değil bu saçmalık onu biliyorum sadece.
Gerek anane gerek saçma halleriyle saçmalığın daniskasıdır. Bir sürü para gidiyor ve sen daha çok stres olarak günü bitiriyorsun. O paraları millet yiyeceğine çiftler yese valla ekonomik kalkınma olur evde.
Düğünler saçmalık değil paran yokken kredi çekip insanları eğlendirmen, olmayacak şeyleri adet diye yapman saçmalık.