bugün

ortada balonla gezen veletler. felaket kıl oluyorum kendilerine, gördüğüm anda da hiç acımam vururum. (bkz: çocukları pistten alalım)
düğün yasaklanmalı bence, arkadaşlarla eğlencenin dibine vurmalı, 35 yaş üstü kimse girememeli.
"darısı başına" durumu. allah sizi bildiği gibi yapsın. düğünden soğuttunuz ulan beni.
10 yaşından küçük veletler girememeli ve kızına yada oğluna potansiyel eş adayı arayan teyzeler girmemeli.
Ayakkabılarını Çıkarıp oynayanlar, genelde kızlar yapar bunu.
tabii kide havai fişektir.

http://www.youtube.com/watch?v=Oz717JpWhZs
yaşlı teyzeler.
havaifişek. atmayın aq. şunu, damat mala vuracak diye biz yanma tehlikesi mi geçirelim. s.kyim sizin eğlencenizi ya.*
15 yaş altı bebeler getirilmemeli.
Düğünün kendisi.
Kesinlikle çocuklar.
Davuldur davul.
Kesinlikle ama kesinlikle bu takı töreninin yasaklanması gerek..
Mağduruz Mağduruz.
Bedava dugun pastasinin kremasinin, kekinden 17 kat daha fazla olmasi.
düğün makyajıdır olum. bir kız düğün makyajıyla bile güzelse, kaçırmayınız.
düğünlerin komple yasaklanmasıdır.
disko topu. bütün düğün salonlarında neden disko topu var? hayır ben demiyorum ki disko topu diskoda olsun. orada da olmasın. olmasın böyle bir şey dünyada.
piste çıkaran çocukları indiren adamlar.ne kadar indirsende çıkıyolar işte uğraşmasana.
Takı takılırken kim, ne takmış anons eden amcalar kesinlikle yasaklanmalılar. Hatta katledilmeliler. Yok olsun onlar.
Eski sevgilinin gelin sıfatıyla orada bulunması. kafadan yasaklanmalı.
Davul zurna kombinasyonu.
Davul, Zurna, Halay, Silah ve çeşitli patlayıcılar kullanmak.
düğünden bir gün önce kına gecesi.
halay hariç her şey. halay çok güzel.
ankaranın bağları, kese ile gezen tip ve 1 günden fazla sürmesi. 1 hafta yapan gördüm mahalle düğünü. yazar sinir krizi geçirmekte.