bugün

Vasat bir film. ilki de aynı vasatlıktaydı. izleyip de sevenlerin zekasından şüphe duyarım. Açık ve net.
Bugün gittim komik replikler illa ki vardı ama olayları bi bağlayamamışlar akışta problem vardı benim fikrimce.
Gitmeyi düşünmediğim film. ilkini sevmemiştim zaten.
Hayal kırıklığına ugratmış film.

Ilkinden daha kötüydü, cem yılmaz dan başka beğenerek izleyeceğimiz aktör yok , malesef.
Bütün film boyunca güldüm,kahkahalara boğuldum diyen herkesi anlarım fakat böyle filmlere kaliteli diyenleri hiç anlamam.Konu yok,senaryo yok,olaylar arasında bağlantı yok, insanları güldürmek için oyuncuların komiklik yaptıkları bir film sadece.Film müthişti diyenler filme gülen insanlar,filmden beklentiniz gülmekse gidin, çıkıp komiklik yapıyolar fazlası değil, film demek bile fazla aslında ama neyse.Hani bazen sizi güldürmek için saçma sapan hareketler yapıp tuhaf tuhaf konuşup sizi güldürmeye çalışan arkadaşlarınız olur ya,işte tam öyle bir film.Filmin konusu ne diye sorduğunuz kimseden cevap alamazsınız.
bugün gittim ve beğendim güzel bir film, bazen salondakiler komik olmayan yerlerde kahkaha atsalar da genel olarak yeterliydi, 10 üzerinden puan verecek olsam 7/10 veririm. Özellikle baştaki letonyalı sahnesi süperdi, sadece o sahne olsa izlerim o derece. Önyargılarınızı kırın ve gidin derim ben.
ilk filmden sonra beklenenin altında kalan film.
salonlar genellikle gülmek için kendini şartlandırmış insanlarla dolduğundan komik olup olmadığını bile anlayamıyorsunuz.
komik değildi bir gerçek.

kızın burun etiyle dalga geçtiği sahnede az biraz güldüm. genel olarak izlenimim ise hayıtımdan 2 saatin çöpe gittiğidir.
biletine 15 lira verdim. o kadar para verdim araya gitmesin diye her boka kahkaha attım. olmamış hafız.
Vasatın çok çok az üstünde olan filmdir.Yeterince işsizseniz izlenilebilirliği var.
tüpçü fikret favorimdi* ama o bile kurtarmamış. hiç gülmedim diyemem ama ilki daha güzeldi. ilkinin sahnelerini, repliklerini hatırladıkça gülerim. yine de recep ivediğin komedi sayıldığı bir ülkede çok da üstüne gidilmemesi gereken filmdir.
Hiç biri bir çalgı çengi etmeyen film yada filmlerdir. Çalgı çenginin devamı olaydı iyidi.
çok eğlenceli filmdir. beğenmeyen liselidir.
Filmden beklenti gülmek olduğu sürece sorun yok. Yapmacık da olsa çok diyolog da olsa gülmek zaman geçirmek için gidilir.
sivasta hiç yaşamamış olanlara tuhaf gelen film.olum gerçekte de sessiz 1 dk yok.normaldir.
akıl yoksunu insanların güldüğü filmdir.
Sessizlik isteyen kırlara atsın kendini. Sinemaya gidip sessiz bir dk yoktu yeaa demek ney lan.. Beklentin neydi ki filmden?
Güzel film ama para vermek yerine internete düşmesini bekleyin.
öncelikle bu ekibin yaptığı komedinin kendine has bir tarzı vardır. beğenmeyenine kralını yapsalar beğendiremezler. ben bana masal anlatmayaya da, cem yılmaz fundementalsa da, düğün dernek e de gülmeye gittim. hepsi de çok eğlendirdiler. düğün dernek 2 ye de gülmeye gittim, güldüm eğlendim geldim. hepsinden ayrı zevk aldım. ama armutu elmayla, elmayı portakalla kıyaslarsanız. beğendiğiniz sadece armutsa elma ve portakaldan tat alamazsınız. ama sizin armutu benzersiz saymanız elma ve portakalın kötü, tatsız olduğu anlamına gelmez. önemli olan hepsinin ayrı ayrı güzel olduğunu kabul edip tat alabilmekte.
derinlik aramak veya çok güçlü bir hikaye beklemek yersiz olurdu. oldukça eğlendiren bir film.

filmin zirve sahnesi yokmuş gibi hissettim, ayrıca akılda kalan replik ve sahne de pek yok - ilk filmde vardı -

bu ekibin yaptığı en dolu yapım reyting yüzünden 13 bölümde bitti, eleştirileri bunu düşünerek insaflı yapmak lazım.

sinema-dizi konularında talep kısmı çok daha ağır basıyor. itirazım var filmi 130 bin izleniyor misal. yönetmene orijinal ol, cesaretli ol diye hamasi konuşup orantısız değerlendiriyoruz bence.

demek istediğim, bireyden başlayıp bireye giden bir mevzu. dış mihraklardan ziyade bireyimize, kendimize dönmemiz gerekiyor.
ilk filme hayran kalan birisi olarak haliyle büyük beklentiyle gittiğim ama büyük hayal kırıklığına uğradığım film. ilk filmde gülmekten yarıldığım bir çok sahne olmasına rağmen bu filmde bir veya iki kere anca tebessüm ettiğim anlar oldu. Ayrıca filmde herkes başından sonuna çığlık atarcasına konuşuyor. Gerçekten rahatsız edici. Kısaca ilk filme 10 üzerinden 7-8 civarı verilebilecekken bu film anca 2-3 civarındadır. Şahsımca yani o derece kötü olmuş bir filmdir.
ilk filmi beğenmemiş şahsim icin ikincisinde çok bi beklentiye girmeden israr sonucu izlemis bulundum. Ama cok begendim bol bol da kahkaha attim. Bence ilk filmden çok daha iyiydi. Üçuncusunu beklemedeyim.
Sinema da yarısına kadar izleyip çıkmıştım bunu, çıkarkende millet gülüyodu hee çok komik hee diye diye çıktıydım.
Kötü bir film. ilk film eğlenceli ve komikti. Ama ikincisi hiç değil. Filmin tek güzel yanı göndermeleriydi.
malum ortamla düşmüştür.