bugün

ailem bir ki bir kii anneaagg. s.a. oçlar. sana demedim.
- beni dinleyen herkesin babaannesi kaşar. derdim. maksat ibnelik olsun.
bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
hayatlarını birleştirme kararı alan kadın ve erkekler;
evliliğinizin temellerini sağlama almadan birleşin ama üremeyin. Evladınızı; sokak lambası altında titreyen yavru köpek gibi bırakmayın ortada.
cumhurbaşkanı olur kral olur başkan olur artık hangi tür varsa sizde arada siyasileri değiştirelim lan bu ne böyle, dert çile gam keder hep bize olurdu.
çoğumuzu sessizliğe sürükleyecek durumun ifadesi. yüzüne de söylerim ki ne gıybeti, çekememekle ne alaka, aman desem ne değişecek ki sorularını duyduğumuz tipler var hani. hah bildin o işte tam o kişiden bahsediyorum. çok parlak fikirleri var da söylemiyorlar diye heba oluyor durumu yok çok şükür. ama haklılardan hep daha fazla sesleri çıktığı için, haklıların sesi çıkmaz, haklılar kabuğuna çekilir olmuş. konu böyleyken, cahile en güzel cevap, cevap vermemektir sözünü değil de haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır sözünü dikkate almak gerek sanki. konuşmak üzere...
Yine sinan akçıl derdim...
barışa savaştan çok daha fazla ihtiyacımız var..
Sevdiklerinize sıkıca sarılın. Ebedi ayrılıkları hatırlayarak..
bende ayakta işeyebiliyorum derdim herhalde.
aslı seni seviyorum derdim. evet amına koyayım yapardım bunu. dünya benim dememle barışmış olmayacak ne de olsa.
ey firavun çarkında mazlum öğüten zalim insanlık; bu millet bir mustafa kemal daha çıkarır elbet! bekle insanlık bekle, gün, bir gün senin içinde doğacak az daha sabret!
Hepinizden nefret ediyorum.
(bkz: topunuzun amına koyayım)
mid or feed.
Yiyin birbirinizi ete para vermeyin
Sikin birbirinizi göte para vermeyin
Derdim.
Ne örüyonuz lan at yarakları.

Ya sikmişim dünyaki fanileri beni duysalar ne duymasalar ne? Ölüm var ölüm siz onu bunu bırakında buna hazırlanın kabirde götümüzden şırıngayla kan alacaklar kan!
Frankfurttaki yengemlere ve hollandadaki teyze kizim gillere sıradaki parçayı armağan ediyom.
O iphone için sırada bekleyen mal evet sen kendini marjinal mi sanıyorsun aq?
ulan dünya sen mi büyüksün ben mi büyüğüm

ananı sikeceğim senin demek isterdim.
ah yalan dünya!
ah dünya ah, kulağın var duyuyorsun, birde dilin olsa da konuşsan, kim bilir neler anlatacaksın.
bize her sevdadan geriye kalan sadece galatasaray!
gardaşlar bakın biz soykırım falan yapmadık bakmayın sizo ermeni tohumlarının laflarına.
Ananızı mı siktim ne bu tavırlar eyyyy insannoğluuuu
Derdim.