bugün

alakasız olaylar serüvenine yemek masasında giren bu kız dünyanın en tatlı kızıdır. tasvir edilmeyecek güzelliktedir. sevgilinizden soğuyabilir, ayrılmak isteyebilirsiniz. bundan sonra kimse sizi tatmin edemeyecektir aslında farkında değilsinizdir. 1-2 ay boyunca her yerde onu ararsınız.
size tatlı tatlı gülüşü gözünüzün önünden hiç gitmez. tekrar aynı rüyayı görmek için yatmadan önce 8 dakika neyi düşünürsen rüyanda onu görürsün saçmalığına kanar saatlerce onu hayal edersiniz.
1 senenin sonunda elde var sıfır gerçeğini görüp onun için ayrıldığınız sevgilinize mesaj atmanız muhtemeldir.

(bkz: ama çok tatlıydı la)
(bkz: cünup kalkmak)
(bkz: sonra bir uyandım)
(bkz: rüyanda görsen inanma)
(bkz: penisin külota yapışması)
(bkz: ulan gene mi rüya be)
(bkz: gelmesin diye kasarsın bi de kendini).
insanın kendi sevgilisini rüyada görme durumu. sevgili olduktan sonra dünyanın en tatlı kızı olur zira... Alessandra Ambrosio mu? bana faydası olmayan kilisenin papazını sikeyim.
imkansız birşeydir. Galiba. Sanırım. Evet evet.
insanın zihninde yarattığı fakat tipini tam olarak bilmediği kızı, bilinçaltının bir oyunuyla rüyasında görmesi durumudur. aşık olursunuz o kıza, tekrar rüyanızda görmek istersiniz ama bi kereliğe mahsustur o muhtemelen. uyandıktan sonra gözlerinizi kaparsınız rüyaya geri dönmek için, ama boşuna...

ben hep bir kızı görüyorum rüyamda, ama gerçekte var olan biri o. bir defasında deli gibi ağlıyordum. sonra o belirdi yanımda, çevremdekileri dağıttı, "bana bırakın." gibi bir şeyler söyledi. sonra bir an içimi öyle bir huzur kapladı ki inanamazsınız. öyle edebiyat olsun diye söylemiyorum, muhteşem diye bir kelime dahi tanımlayamaz o anki durumumu.

sonra uyandım. evet, dedim ki "anca rüyanda görürsün zaten."
uyku bölünmesini istemeyebilirsin. o kişi de genelde zihinde kalmış kişidir.
çok özlenmiş olabilir. yanı sıra gün içinde gördüğü cinsel içerikli bir objeden de etkilenmiş olabilir.