bugün

dünyanın en gerçekçi, en bilimsel, en süpersonik, en güzide, en olağanüstü, en en en en tespiti. ruslar kaşar, türkler kaprisli, norveçliler olmaz balık kokuyor, moldovyalılar ezik, amerikalılar şımarık, ingilizler soğuk, irlandalılar hırçın, isveçliler havalı, izlandalılar çok sarı, yeni zellandalılar olmaz çok uzak... nerden mi biliyorum? atıyorum.
türk erkekLerinin abazaLIğI iLe doğru orantILIdIr. sen kaLdIrIrsan bir tarafLarInI kapris mapris her$ey oLur biraderim.
son derece yerinde bir tespit olup çıplak gözle de görülebilir bir doğa olayıdır.
hayatinda hiç ecnebi bir bayanla birlikte olmamis arkadaslar yaptıgında ilginc gözüken genelleme.
(bkz: pazarlama tekniği)
o naz yaptıkça sen peşinde koşarsan, o naz yapmaya, sen de böyle tespitlerde bulunmaya devam edersin. Ne zaman dickinin dikine gitmezsin, o zaman ne naz kalır, ne kapris.
türk erkeklerinin tüm kadınlara asılmasından kaynaklanan bir genellemedir.
efendim bunu söylemek için dünyanın her ülkesine gidip, her milliyetin kızını görmeye, ellemeye, öpmeye gerek yoktur. bariz bilinen bir gerçeğin dışa vurumu olan bu ibare, başlıkta bahsi geçen kısmın rahatsız olmasına neden oluyorsa olmasın efendim bu kadar kaprisli bu kızlar. şimdi burada oturup "küçüklüğünden itibaren özellikle cinsel konularda baskı ile yetişen ve sadece ülkemizde görülen 'kızım göster ama elletme' felsefesinin takipçisi olan hanım kızlarımız, yine küçüklüğünden itibaren cinsel konularda ayıp/pis/kaka/bok olarak yetiştirilen, bunu özgürce yaşayamayan (kızlarımız da yaşayamıyor tabii orası ayrı) ve içinde sürekli bunu bastırılmış olarak taşıyan türk erkeklerimizin karşısında, cinselliği veyahut kendilerini keşfettikleri anda bulunmaz hint kumaşı zannetmelerinin ürünüdür" dersem yanlış olur bunlara göre. demedim o yüzden.
ee boşuna demiyorlar efendim "türk kızı hint kızı gibidir öküze tapar." *
ne güzeldir nazlı cilveli bir hatun evlenince düşünsenize naz yapmayan, cilveleşmeyen bir hatun, erkek olsam hoşuma giderdi elbet bir yerden sonra.
kadınlardaki kapris durumu sadece sıfatlar üstü bir olay olmayıp milletler üstüdür de.
ancak herşeye rağmen türk kadınları bu konuda kendilerini aşmışlar*. kesinlikle doğru bir önermedir.
ancak "7 düvel gezdim, 60 bin tür kız tanıdım. 100 bin bayan arkadaşım oldu. bunlardan 80 biniyle bizzat takıldım. 10 biniyle gönül eğlendirdim, 5 biniyle seviyeliydim, 5 biniyle ciddi düşündük ama ben türk kızları kadar kaprisli olanlarını görmedim" adamının söyleyebileceği sözler.
(bkz: yeni mi anladın)
bizde bu abazalık olduktan sonra...
(bkz: ters orantı)
ülkemizde hatun başına 4-5 abaza düştüğünden dolayı, şaşırılmaması gereken durumdur.
dünyadaki her milletten kız ile yakınlık kurmamış kişilerin yaptığı genelleme.

uzun uzun yazmaya gerek yok. iki türk kızı tanıyıp iki de internetten türk kızlarıyla ilgili yorum okuyup "yeaa bu türk kızları en kaprisli kızlar yeryüzündeki" demenin bir mantığı yok.

ergen düşüncesidir.