bugün

Pakistan'ınkidir efenim. Abd'nin merkezi haber alma teşkilatı'na 6 ekler, 3 le boler, 7 yle carpar efenim. ilk duydugumda ben de sasirdim sizin gibi evet. ismini de ilk defa duyuyorum, (bkz: IsI)

Ekleme: turkiye ilk 10'a bile girememistir. Tuu yaziklar olsun bize. O kadar Mit'in yenimahalle'deki merkezine postayla basvurular gonderdim.. Hepsini de geri cevirdiler. Sonra neymis efendim, ilk 10 a girememisiz. Bu kafayla tabi giremezsiniz.
bilinmeyendir efenim. dünyanın en iyisiyse ün yapmayan; kıyıda köşede kalıyor gibi duranıdır. zira ummadık taş baş yarar.
Bizim okul servisiydi... O kadar sinsi geçiyor ki yakalayamiyordum, kaciriyordum hep.
o kadar gizlidir ki bilinmemektedir.
Henuz ismi bilinmiyor cok gizliler cunku.

Oo espri alirim bi dal.
Mit değildir.
Kimsenin bilmediğidir. Çok gizliler.

(bkz: tabii lan manyak mısın)
ismi bilinen bir gizli servis iyi bir gizli servistir. ismi bilinmeyen gizli servis gerçek bir gizli servistir.
Annem ve teyzem. Ne bok yiyorlar hala çözemedim.
adi henüz duyulmayan gizli servistir. biz sıradan insanlar o servisin adını hic bir zaman ogrenemeyecegiz.
Cia olmalidir.
Uludag caylak etme orgutudur adamlar oyle gizli calisiyo ki bi bakiyorum caylak olmusum amk.
Bir mit kesinlikle değildir.
açık ara mossad dır.
KGT.

polat siker adam Superman AMK.
mit'tir.

okadar iyidir ki, bildiği her şeyi başkalarıyla paylaşır.

iyilik meleği, o şekil yani...
bilmediğimiz servistir. biliyor olsak en gizlisi olmazdı.
iranın gizli servisidir. ne diyor bilge kağan farslar için;
dünyayı parmağında döndürür de kimse ondan bilmez.
valla su ana kadar hangi organizasyondur bilmiyordum ama su anda (bkz: kizseniyerler) yardirdi gidiyor, bu konuda baya iddiali.
tanim: her seyden haberi olmasi gereken servis, istisnasiz.