bugün

Çok susamışken kana kana su içmek. Not: Burun kıvıranları yazın halısaha maçı sonrası görürüm.
(bkz: sevgiliyi uyurken öpmek)
ameliyat sonrası hastaneden taburcu olup eve dönmek.
boşalma anı.
eve zar zor girip tuvalete son anda işemek.
askerlik sonrası içilen ilk biranın ilk yudumunda boğazınızda hissettiğiniz o yanmayı yaşadığınız an.
uyandıktan sonra saate bakıp, daha erkenmiş diyip tekrar uyumak.
sevgilinin gözlerinin içine bakarak gelmek.(dir herhalde)
sen ona bakarsın... o sana çoktan bakıyordur.
gurbette boşluğa düşmüşken 3 küçük köpek yavrusunu beslemek, onlara şeflat göstermek.
ilkokulda sevdiğin oğlan/kızın gelip seninle konuşması. en saf mutluluk o'dur diye düşünüyorum.
Hayatın en güzel anı herseyden vazgeçtiğinizde, Sizi hayata bağlayan birinin olduğunu düşündüğünüz andır...!
hastane koridorlarında tedirgin ve kuşkulu bekleyişinizin, bir hemşirenin kucağında size ait olduğunu söylediği bir bebekle gelişidir.
dünyaya, evren yararlı olabilecek büyük bir icat yapmak. egondan geçilmez yemin ediyorum.
gece ile gündüzün birbirine eşit olduğu andır.
dünyaya gözünüzü açıp sizi hayattaki kötülüklerden korumaya hazır herşeye göğüs gerebilecek sizin için hayatından bile vazgeçmeye hazır olan o melek ile tanıştığımız an.
mutlu olunan her andir.
doruğa çıktığın sırada elini öpmesi.
(bkz: ölmek)
birini göt ettiğinizdeki an. (bkz: amına gorum senin lan ben)
ameliyathane kapisinda suren bekleyisin ardindan doktorun verdigi haber anidir.
artık düzenin kölesi olmama lüksüne eriştiğin andır. bu da ekonomik özgürlükle oluyor tabi.
onu düşünürken karşında bulmak. resmen büyülü bir an gibi, sanki ne istesen olacakmış gibi.
tam o mu diye arkama dönüp bakmışken onun da aynı kuşkuyla bana bakıyor olmasıydı.
gözlerimin içine bakarak gülümsemesi.