bugün

Bir Kılıçdaroğlu beyannamesidir.

Evet düşünmeden, ezberleyip ezberleyip konuşan sayın kukla sen aşırı derecede sevimli birşeysin.
%50 si evde. dışarda olan kaç insan vardır?

devlet bahçeli'nin de olaya el atıp böyle bir soru sorması muhtemeldir herhalde.

ne güzel siyasetçilerimiz var bizim. çok mutluyum.
dil sürçmesidir.

''milyar'' diyecekmiş sürçmüş işte.

edit: ulan hiçbir siyasi görüş belirtmedim ve insanlık halidir tarzında bir entry ortaya koydum. kısa ve öz. bunu bile eksileyen oldu ya. yemin ediyorum helal olsun. nasıl bir egodur bu arkadaş *.
yalandır. insan olmak zordur. bilinç gerektirir.

edit: ulan 7 milyor okumuşum .
kılıçdaroğlucum, şimdilik sadece paradan altı sıfır atıldı. yani insan nüfusu eski tarifeden devam. *
Bence dünyada 7 milyon bile yoktur. Olması için akıl , sağduyu ve mantık gereklidir. ve malesef ki bu çoğu kişide bariz şekilde eksiktir. for example --> ben.
Yok artık ya milyar diyeceğine milyon demiş ve sen neler çıkarmışsın. Hiç değilse "Ezberleyip , ezberleyip konuşan sayın kukla"nın söyledikleri birbiriyle sürekli çelişmiyor.
kemal yalandaroğlunun seri yalanlarından bir bölüm kesilip sunulmaktadır. angara 7 milyona dayandı ya la.
ilkokulda matametik derslerinden kaçan bir insanın durumu bilinç kaybıdır.
bir kılıçdaroğlu beyanatıdır.

kılıçdaroğlu'ndan fazla haz etmem ama bu adam zamanın hesap uzmanı arkadaş öyle boş beleş bir adam değil. hee iyi siyasetçi değil o ayrı bir konu ama o kafa zehir arkadaş zehir. camdan filanda okumaz çıkar kafadan takır takır konuşur. herkes gibi o da hata yapar.

birde elimizde böyle bir şey var.

http://www.youtube.com/watch?v=9ZzsODcxMVY
mall la bu millet mal! yalan diyenler var amk.
kaç yaşındasınız la siz göt kılları?
vereceğiniz ayarı sikiyim, prompteri bozulan yavşağın ne hale düştüğünü görmeden buradan ayar vermeye çalışanlar var.
asıl ezberci kim o video ya bi bakın hele ...

dil sürçmesi derler buna, yalan beyan değil öküzün önde gideni.
dünya da 7 milyon dan fazla insanın olduğunu, sen lise ikiye giderken ülkeler coğrafyasında öğrenebiliyorsan, müsade et de bir partinin genel başkanı da bilsin, onca senelik üniversite hayatı, eğitim öğretim hayatı olan adam o kadar nüfusa vakıf olsun.
"osmaniye'nin plaka kodu kaç? "desen,
"osmaniye il değil ki salak!" diyecek yavşakların eleştirdiği şeye bak.

malın biri de "6 sıfır paradan atıldı, dünya nüfusundan değil!" diyor ulan 7 milyon a 6 sıfır koy bakalım ne oluyor öküz??
güncel Önemli Başlıklar