bugün

insanı çok güldüren cümle öyle cümleyi tamamlayamazsınız bile gülmekten.

Evet müslümanları sahneye alalım hahaha.
dünyanın en bencil cümlesidir.

ulan tamam müslümanım, bütün peygamberlere sonsuz saygım ve sevgim var, bir yaratanın olduğuna da inanıyorum fakat bu kadar bencil bir cümle mi olur amk. o zaman biz siktir olup gidelim, dünya kim için yaratıldıysa o gelsin takılsın tek.
herkesin sorgulaması gereken cümle. camiye gittiğim dönemlerde çok duyardım bunu. dünya değil tüm evren için böyle denir. yarattığı bir şeye ödül verir gibi evrenler yaratmak? diğer insanları kendi kötü yaratmışa gelir hem mesele. uyan eyy halk.
(bkz: ana babasından gizli ateist olan liseli)

Bilgisayarda yaptiklarini babasi gorse saglam dayak yiyecek liseli beyani. Dikkat ederseniz daha turkceyi de tam cozememis.
Hakikaten hahaha. Bu tip düşüncelerin Din anlayışına ve anlatımına hangi gerizekalı tarafından sokulduğunu gerçekten merak ediyorum. Hz. Peygamber'i tanrılaştırmaya bu kadar meraklıysalar, Bu işlere çok meraklı cübbeli diye biri var onu ve eşrafını Tanrı edinebilirler. Onlar severler gavs, şeyh, tanrılaştırma ayaklarını.
sol taraftaki melek not aldı, 09/07/2016 cumartesi saat 16:42: mukaddesatla dalga geçti, allah c.c. ve rasulallah s.a.v.'e düşmanlık etti.

muhtemelen tevbe de etse kul hakkına girdiği için ve bu hakkı ödeyemeyeceği için cehennemde bu popilik ceremesini çekecektir.
(bkz: çok güldüm lan)