bugün

bir daha asla kapısının bile önünden geçmeyeceğim şey.

ülker mado dünya göz

artık size kuruş çalışmaz.
katarakt ameliyatı için düşündüğüm hastane. ancak nette o kadar çok olumsuz yazı var ki kararsız kalıyorum.
Kimleri ne şekilde ve ne sebeple gözünden ettiğini tahmin bile edemezsiniz. Bizzat şahit olduğum müşterilerim var.
Vakti zamanında ücretsiz muayene olduğum hastane. Hastanenin sahibi değilim, hastanede çalışmıyorum da ancak gerek doktorların kalitesi, gerek kullanılan malzemelerin temizliği konusuna rahatlıkla garanti verebilirim. Genel koordinatörleri tam bir işkoliktir. ileri düzeyde çatlak bir işkolik. Kimleri ne sebeplerle ve ne şekilde işten attığını tahmin bile edemezsiniz.
Sağlık konusu pek düşünülmediği ve tek kullanımlık malzemenin gün boyu tüm hastalarda kullanıldığını duyduğum, haberlerde sağlam gözün kör edildiği yer diye bahsedilen hastane.
darphane gibi çalışan yer

nasıl ekonomik sıkıntıda olabiliyor ?

ilginç.
Paran varsa yancıkta gözün oynar profla canım. Parayla ilgili mesela buralar bildiğin darphane gözüyle bakılan yerler. Sen istediğin kadar acil e git baktılar para verecek durum yok postalamak için ellerinden geleni yaparlar.

Ha içlerinde gerçekten ahlaklı hekimler var para falan umurlarında değil ama hekime ulaşana kadar yönetim kadrosu paket eder sizi. Bu işlemi burada yapamıyoruz sizi abc ye sevk edelim diye.

Akşam henüz daha 18:30 civarlarında gözleri kimyasal maddeye maruz kalmış ve acil olarak gelmiş hastayı daha hekimlerin çoğu odasindayken acil geldiği ve ücret alınamayacağı için uludağ üniversitesi hastanesine postalayan da aynı hastanenin asgari ücretle çalışan kızlarıdır! Çünkü müdüründen öyle direktif almıştır!

Allahınız para!

Cebinde parası olan da kalsın birgün parasız ben görürüm onun nasıl karşılandığını nasıl ağırlandığını!

Ek: ayrıca abuk sabuk hikaye dedikleriniz bildiğiniz gerçeklerdir. Sadece görmek istemezsiniz.

Köylüde para var diye köy köy dolaşıp ücretsiz tarama ayağına yaşlıları kekleyen onları hastaneye çağırıp sövüşleyenler yine bunlardır.
altı üstü bi lensi iki aya anca gelir yea diye oyalayan hastane. ulan!

hizmetin neresi iyiymiş anlamadım.

never again.
Gayet güzel hizmet veren göz hastanesidir. ilacı, aracı, bakım ve tedavisi dünya standartlarındadır, insan gibi hizmet alırsınız.

Günümüz hiçbir boktan memnun kalmayan padişah soylu insan profiline bakarsak zaman zaman haksızlık yapıldığı kanaatindeyim.

Gider gelirim şikâyetim olmadı belki çok iyi doktorlara düştüm. istanbul Etiler'de Acil bölümde efsane bir doktorları var ki, Amerikan filmleri halt etmiş yanında.

Geçen gün sabaha karşı göz epitelimde gelişen ani bir durum sebebiyle Bursa Dünya Göz'e koştuk. https://www.uludagsozluk....C3%B6z-hastanesi-1664265/
Bir baktık ki Bursa'da da en az bir efsane doktorları var. Bundan kelli Ayvalık'dan Bursa'ya taşınırım artık göz için. ille de istanbul'a koşmak zorunda değilim.

Son olarak entry 5 de, adamın acil durumu var telefon açıyor hastaneye doktor var mı diye. Ulan orası zaten göz hastanesi, nasıl acil doktoru bulunmaz şüphesindesin, kontak falan mısın? Yok kız akşam gelin falan demiş.
Haydi oradan beybi, yok öyle bir şey. Durumun acilse koşar gidersin hizmeti görürsün. Meselâ bir epitelini falan yırt da görelim bakalım telefonla konuşacak hal bulabiliyor musun?
Sırf buraya yazmış olmak için abuk sabuk hikâyeler uydurmayın çok ayıp amk
Hep bayan eleman çalıştıran hastane. Bazı bayanlarla hastalarının gözünü açmayı planlıyolar galiba zira çoğu kafasiz bunların. Sırf tekrar para alabilmek için 1 ay önce muayene olmuş hastayı tekrar çağırırlar ayrıca.
Felaket yoğun bir hastane. Randevu saatine göre yarım saat geçti, daha bizden önce ki giremedi.

gel de olay çıkarma şimdi, ya sabır.
Faturayı görünce gözlerinizin şaşılaşıp bir daha ameliyat olduğunuz hastane.
Para göz hastanesi olarak isim değiştirmesi gereken yer.
çok pahalı hastanedir.
dünya gözüyle gidilmesi gereken hastane. *
Allah kimseleri hastanelere muhtaç etmesin durumudur.
hastayı ameliyat etmek için üstün çaba gösteren hastahanedir. o ameliyat ile de hastayı adeta sömüren hastahanedir.
yaptıkları reklamlarda "katarakt ameliyatında sgk'lılardan fark alınmayacak" diyorlar fakat bir katarakt ameliyatından 4000 lira isteyecek kadar yüzsüzler. nedenini sorunca da "sizin ameliyatınıza profesör girecek, sizin gözünüz normal göz değil, kataraktınız büyümüş" gibi tümceler kuruyorlar.
paradan ziyade hastaya değer veren yegane hastanedir.
Sahibi Eray Kapıcıoğlu'dur. Kızı geçenlerde Çırağan Sarayı’nda evlenmiştir.
dünya sevmeye değer diyen hastane.ben bilmiyordum. evet yeni öğrendim zaten.
#16895218 yazılanlar doğrultusunda olayla ilgili hekimleri ve başhekimlerinin hakkında soruşturma açılması geren hastanedir. ha bunu kim yapacak? işte orası ironiktir?

(bkz: it itin ayağına basmaz derler)
Fiyatları bayağı bi yüksek olan hastane. duyumlara göre fiyat konusunda kurallara uymadığı için sgk'dan sık sık ceza yermiş ama bildiğini okumaya devam ediyormuş.
Ben öyle duydumm..
insanlar üzerinden ticaretin nasıl dönebileceğini gözler önüne seren hastane.
fiyatları piyasanın iki katı olan hastanedir. hastalara € gözüyle bakarlar.
Yıllar önce lazer göz ameliyatı olduğum şuanda bazı problemler yaşadığım göz ameliyatımı gerçekleştiren doktorun benle iletişime geçmediği hastane. Hastalara müşteri gözüyle yaklaşıldığını düşündüğüm hastane.