bugün

Ilginç olduğu kadar da cevaplanması zor sorudur.
açıklanmayacak durum. cahiller dünya dönüyor yuvarlak falan derler. evet.
Sen yerkürenin üstünde dönünce uzaya mı düşüyorsun amk?
bir sürü açıklaması var ama insan kara cahil olmasın. okumazsan kitapları yazılanları buraya başlık olur işte.
Belki dünya sadece koltuktan düştüğümüz anlarda dönüyordur?
Araba sürerken sen gidiyosun ama her durakta bir koltuk birakiyoruz ya ondan. (bkz: adal gülmüş karısı diken) tanıdık geldi mi, aslında bu yüzden.
Ortaçağdan kart postal atan yazar sorusudur.
Sen dünyayı alt üst aşağı yukarı olarak anlıyorsun o zaman. Ama lakin öyle değildir. Doğu batı kuzey güney vardır. O yüzden düşmeyiz. Anlatamadım ama neyse. Kütle çekimle ilgili deyip kaçayım ben.
Yok be
ne dönmesi amk
Dönüyorsa niye aşağı dusmuyok .
ateistlerrrr
yardım edin lan amklar.
(bkz: old school tarzı sözlük mizahı).

asıl soru "koltuğa gelene kadar düşecek hiç mi bir yer yok?"tur.
neden yürürken dengemizi kaybetmiyoruz değilde koltuktan düşmüyoruz tercih edildi?
hem koltuktan nasıl düşelim yahu, sandalye olsa neyse.
çünkü çok yavaş dönüyor.

anlayacağın tarzda söyledim.
Dünya dönüyorsa midemiz neden bulanmıyor???
Millet matlrsa keşif araçları göndersin biz daha...Yabancı biri bu başlıklarımısı görse biyerleriyle gulerler.
yeterince sarhoş değilsin belkide dedirten olaydır.
Duruyodur o dönse duramazsın.
ulan yoksa sende mi onlardansın.
(bkz: çakmaktaşlar)
Bir insan aç kalsın susuz kalsın "evil dead" kadar salak olmasın. Yazıktır.
ona şaşırıyorsan sıkı dur bu sana kafayı yedirebilir.
vücudumuzun %70'i sudur. neden boğulmuyoruz diye sordun mu kendine.*
Evet bu aslında dünyanın dönmediğini gösterir değil mi.
yıldızların yeryüzüne düşmesini allah engeller diyen kuranın mensupları müslümanlar kardeşlerimize sorun... onlar daha fantastik cevaplar vereceklerdir...
önemli not:en yakın yıldız daha doğrusu 3 yıldızın oluşturduğu sistem olan alfa centauri dünyaya 4 küsür ışık yılı uzaktadır... böyle bir mesafeden hiç bir gök cismi birbirine kütle çekim uygulayamaz ki bir şeyler bir biri üzerine düşsün... ayrıca kütle çekim varsa merkez kaç kuvveti de var ne düşmesi ya ! düşücekse de dünya yıldıza düşer, yıldız dünyanın üzerine düşer mi hiç ?
açıklanması oldukça güç soru. evet.
Sebebi Yerçekimi olabilir mi aceba.