bugün

Korku unutulmayacaktir.
Su an farkettim kadin konusuyorkem alttan altyaziyla dunya mirasi falan biseyler geciyor allahim.
Hangi birini sayalım?
Oydu buydu derken maalesef onlarca insanın öldürülmesi. Ülkede insan hayatının değerinin ne kadar düşürüldüğünün bir kez daha anlaşılması.
görsel
Bu kareleri unutamam ,unutulmamalı.
Evdeki on şişe rakı, beş karton sigara,3 şişe cola zero ( evet o sırada bile israile olan desteği esirgrmedik)bir ülker çubuk kraker.
Rütbesiz askerin suçsuzluğu unutulmaz.

Halk ile askeri karşı karşıya getirip askerin değersiz gösterilmesi unutulmaz.

Halkı havalimanına çağırıp önüne siper ettirmek unutulmaz.

Boğazı kesilen asker unutulmaz.

Askeri askere vurduramayacakları, polise vurduramayacakları için halkı kullanmaları unutulmaz.

Başkanlık sistemine adım adım. Asla unutulmaz.

Allah belanızı versin!
Sözlerin boğazında düğümlendiģi, korkunun suratında okunan bu kadın unutulmayacak.
görsel
Sela sesi, uçak sesi, spiker sesi, bakan sesi, tank sesi bir şekilde unutulacakken, oğlunu vatani görevine yollamış annenin, eşinden haber bekleyen polis eşinin, sokakta ailesinden birini yitirmiş vatandaşın ocağına düşen ateştir.
Sokağa çıkanlar, trt spikeri, durmak bilmeyen ezanlar-selalar, helikopter vızırtısı, çatışma-bomba sesleri, yurt dışından arkadaşlarımın "are you fine?" mesajaları, tayyoşun facetimedaki rahatlığı, askerlerimizin yobazlar tarafından gördüğü işkenceler.

Kısaca biz 15 temmuz 2016yı unutmayacağız!
dün yaşadığım duyguları kesinlikle bir daha unutmayacağım.