bugün

Bir kederdir, bir özlemdir.
Neden bulamıyorum, anlam veremedim.
doğduğumdan beri sevgilimin olmayışından iyidir. oğlum el tutmadım lan.
sevişirim isimli arkadaş damlar buraya birazdan. Kolla kendini, benden söylemesi.
ya benim sevgilimle yakında 4. yılı kutlayacak olmama ne demeli.
Hiç sevgilinin olmayışından daha başarılı durumdur.
olmaması daha iyidir. Ne uyku düzenin kalır ne de sosyal hayatın siktiret olmasın free daima iyidir
Kendisinden daha kötüsünü görünce onlar için de kahrolan yazar beyanıdır.
Sevgilisi olanların anlayışlı ve duyarlılık içeren sessizliği yazarı daha da üzmektedir.
Kafanın rahat etmesidir.
çirkin veya fakir olma belirtisidir.

ya da vazgeçtim veya değil ve olsun o bağlaç; çirkin ve fakir olma belirtisidir.
boşver en güzeli olanlarda zaten bi kaç ay sonra ayrlyr ... toparlnma derdn olmuyo hiç olmazsa bak keyfine dostum.
neden bu kadar çok takıyorsunuz. 4 sene buna üzüleceğine oku, çalış, çabala, meslek sahibi ol. bak nasıl sıra halinde ip gibi dizilecekler.
4 seneyi de geçti amk. Nasıl bir dünya bu. Abla yok mu yardımcı olcek.
(bkz: elimden ateş çıkması)
yalnızlıkta mastır yapmaktır. üzdü.
daha 1. yıldayım herhalde günleri saymadımda günler fena geçmiyor.
kendisine karsi birsey hissettigim kim varsa sevgilisi vardi, gidip konustum sevgilim var dedi. bi baskasi da umursamadi beni. bi baskasinin da sevgilisi vardi. bi digerinin de sevgilisi vardi. zaten lise 1.siniftan beri kimseyi sevmedim kolay kolay.- o kizin disinda- olmadi abi.napalim yani. sinifimdaki picler en serefsiz tiplerdi.kizla sevisir ertesi gun sinifta anlatirdi. iste bunlarin bile varken benim olmadi. uzuldum bi cok kez. yalnizligin insani olgunlastirdigini fark ettim. nefes alan her kizdan hoslanmadigim icin yalnizdim ben.herkese mesaj atmiyordum, hermesle muhattap olmuyordum. iste bu yuzden yalnizdim ben. bi karakterim,bi durusum oldugu icin..
Allah benim belamı vermiş galiba ne diyim.
aferim aferim böyle devam.
Uuuu sağ el kullanılmaz bir hal almıştır. Tabi karıya gitmiyor ve çaktığı birileri yoksa.
Şimdi buraya abuk subuk bir entry girsek silinir "entry başlığı tanımlamalıdır." Diye.
Al sen tanımla bu başlığı. Kişiyi ilgilendiren başlıklar silinir diyolla amma bilemeyoz tabii.
güncel Önemli Başlıklar