bugün

ellerinde meşalelerle 3 neslinde katılacağı kampanya.

edit: başlık başıma kaldı abiler, ne olur vurmayın, ne olur. *
bizden önceki diğer üç neslin imzalarını şak diye atacakları kampanya.
önceki nesillerin gaz odasına gitmesi şartı ile kabul edilesi durum *
(bkz: sözlükte fasizm)
Bos bos konusup sol frame i mesgul eden insanlari toplayip götürmek gerekir aslinda ama nedense 4 nesile takmis olanlarin dedigi söz.
*
- sabun mu yapalım bunları patron?
+ bunlardan sabun bile olmaz! verin gazı nalları diksin alayı. ahahahaaaa...
- hitler benim yanımda bok yemiş diyorsunuz yani.
+ ne sandın totoş!
oldu olacak üstün nesile hizmet için bir işe yarasınlar sabun yapılsınlar... ne biliyim odun kömür olara kullanılsınlar...
(bkz: 4 nesil delikli sabun)
buna benzer önerilerin ekşi sozlükte çokca bulunması sebebiyle kopya bir öneridir. zaten uludag sözlüğün tarihi kaç yıllıktır ki yeni gelenleri eleştiriyosun
(bkz: 4 nesilden sabun yapalım)
4. nesilden nefret etme cümlesi, arzu üzerine toplama kamplarında toplayıp birbirlerine çarparak, bölmek amaçlanmakta eşittir işareti olarak zall uygundur olmazsa başka bir yetkili olabilir.
küçük oğluyla birlikte esir alınan ve toplama kampına yollanan dördüncü nesil nikim yok benim, olanları oğluna çaktırmamaya karar verir. onu herşeyin bi oyun olduğuna inandırmaya çalışır. ve olaylar gelişir. (bkz: hayat güzeldir volume 2)
göndermeyenin mınakoyiyim diye yanıt verilesi istek.
4. nesil kıskançlıgı..

diger nesillerin kardeşligi..
sözlüğün geleceğini engellemeye yönelik eylem.bir nesli yok etmek insafa sığar mı? * *
unutulmamalıdır ki şu an da sözlükte okuyan yazan insanların bir çoğu dördüncü nesildir. dördüncü nesil yazarı görmektedir ki eski nesiller açıcak konu yazacak entry bulamadıklarında üzülerek yaziyorum saçmalamaya başlamışlardır. yine hatırlatmak isterim bin küsür yazarımız varken niye hergün yüzelli ikiyüz arasi online yazarimiz bulunmaktadır sözlüğümüzde.bu da akıllara eski üyeleri şu an sözlüğümüzde bulunan bazı eski nesil yazarların sözlükten soğuttuğunu getirmektedir.
(bkz: sözlüğünü sevip sayan dördüncü nesil)
(bkz: heil zall)
(bkz: angel of death)**