bugün

tereddüt etmeden söylüyorum; 1984.
2010 yılı.
2000 senesi.
2005 yılına dönmek isterdim. ortaokulun ilk yıllarıydı. irem'in "git" adlı şarkısı meşhurdu o zamanlar. gerçi okulu yine sevmezdim ama ne bileyim yine de güzel yıllardı.
2014 yılına dönmek isterdim.
düne dönmek isterdim. bütün maçları takip ettim hepsinin kaç kaç olduğunu biliyorum. varımı yoğumu basar zengin olurdum.
2008 öss sınav sonrası, puan iyiydi de sonrası pek bi alengirli.
2013 orta okulda öğlen araları top oynadığımiz kizlarin topunu kacirarak havaya dikip birbirimize atarak vermedigimiz zamanlar.
Sad face.
6 Haziran 1992 cumartesi .
13 ekim 2010'dan itibaren kabulüm. hayatımdaki son güzel günlerdi.
kesinlikle 1987.
1990 yılına dönmek isterdim.
1994 1993 .
2001 ve 2002’nin yaz aylarını hâlâ daha bol güneşli, enfes günler diye hatırlarım. Ya her şey şu an olduğundan çok daha kaliteli, güzeldi ya da ben 14 yaşın verdiği dangalakça bir mutluluk içindeydim.
ne kadar geçmişe dönsem de bir şey değiştiremeyeceğim için dönmeme gerek yok. Çünkü şu zamana kadar hayatımın ipleri benim dışımda herkesin elindeydi.
2008. Tek hayalimin metin2 oyununda yüksek levellere ulaşmak olduğu zamanlar.
1071.
Bizimkileri Anadolu'da kalmayalım, Avrupa'ya devam edelim diye ikna etmeye çalışırdım. ilerde Anadolu ortadoğuyla komşu olduğu için bombok olacak çünkü.
2000 2010 arası.
2014.

O yıldan sonrasını tekrar yaşamak güzel olabilirdi.
2013 O zamana kadar her şey benim için güzeldi.
Çok... Keşke yıllar da bana geri dönmek için bu kadar hevesli olsaydı.
2013 ortaları yaptığım bir hata var geri dönüp o hatayı daha da ileri taşımak isterim.
1995-1996 yıllarına dönmek isterdim. Bu yıllarda her şey daha bir güzeldi ve daha bir samimiydi. Şarkılar başkaydı insanlar güzeldi. Her şey daha bir saf ve temizdi. Yıllar geçtikçe her şey değişti ve sanırım hepimiz değişime ayak uydurmak zorunda bırakıldık.
Bir zaman makinası icat edersem 1990 a gidip makinayı parçalamayı düşünüyorum.
ikibinyedi.
güncel Önemli Başlıklar