edit: yalanına sokuyumculara gelsin

görsel

aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken bebeksidir.

duş dediğimiz; bazen insanların kah kirliyken temizlenme, kah cünub vaziyetteyken gusl-ü farz abdesti alma gibi yaşamsal, dinsel ve de tinsel sebeplerden; bazen de "şöööyle bir osbir patlatam da kendime gelem be. bunu hak ettim doğrusu. çünkü buna değerim" gibi hazsal amaçlardan ötürü; su, sabun, şampuyan, kese, lif, duruma göre klorak, bazı bazı kiralık cüce kullanarak yaptıkları faaliyet veya faaliyetler bütünüdür. elde var 1.

canım eltim havlusu dediğimiz ise, eltisine olan sevgisini bir yol üstü dinlenme tesisinde bile göstermek isteyen gerek emiklenmiş gerek emiklenmemiş bir çift meminto sahabısı hanımların satın aldığı, üzerinde "canım eltim" yazan bir tekstil ürünüdür. tesisat.

bebeksi ise, norveşli balıkçıların kremleriyle gün boyu ovalanan; akşamdan süte yatırılmış, talepleri genelde "okeyto" olarak cevaplanan erkek insanı. kıllı olur kılsız olur bunu tartışırım. bebeksiye en güzel örnekler: burak kut, bebeto, en yakın arkadaşım arda kural veya mehmet erdem. belki biraz uzaktan akrabam olan burhan çaçan.

tüm bunları aynı potada erittiğimizde, eltisi tarafından sevilen, bu sevginin bir nişanesi olarak "canım eltim" havlusu ile ödüllendirilen bir bebeksinin bu havluyu duşta kullanması hayatın doğal akışına uygundur diye düşünüyorum. bunu mevduatlar ve yatırım uzmanı ile bile tartışmam.

heee şu da var ki; davasında sonuna kadar haksız bebeksidir. bebeksi bebeksi! kendine gel. bir; çıblaksın, önümde dal-taşak duruyorsun, ayağında bir çif çorap. buna bir şey demiyorum. iki; arkadaşım neden o havluyu boynuna takıyorsun? sen sünnet konvoyuna çıkan tempra slx'misin? oldu olacak bir de kurdela takalım skine? üç, be amına kodumun oğlu, üç, be yavşak, üç, sen elti misin? lütfen kendine çeki düzen ver. bunu yapabilecek güçtesin. bu günleri birlikte aşacağız.
yaşanmışlığını uzun uzadıya anlatmasa herkes tarafından okunacak bebeksidir. valla bak.
(bkz: tabi türkçe öğrenmek şart olur)
aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken bebeksidir.

duş dediğimiz, nemli ve buharlı ortamalara sahne olan kimilerinin tövbe edip diz çöktüğü kimilerininse hafazanallah tövbeler bozduğu bir ortam. ekseriyetle temizlenmek için girilir. bin bir nazla girip sıcak suyun amına koyana kadar çıkmayan adama ise bu başlıkta değinmiycem. illa değin derseniz bunu da düşünürüm. tesisat.

canım eltim havlusu ise, ne idüğü belirsiz bazı götverenler tarafından icat edilmiş, ne sikime derman olduğu belli olmayan bir tekstil ürünü olup yine sadece manyakcasına hayat süren yaşam formları tarafından tercih edilen bir aparat. yine tesisat. ben de bunu dermatoloji uzmanı hekimle bilene tartışmam.

bebeksi ise yımışacık bir tabiata sahip, günün 8 saati vicudunu bir takım nemlendiricilerle nemlendiripş yumuşatan, sevdiceği çağrıştıran bir şahsiyetin hitap imlecine bürünmüş hali.

tüm bunları aynı potada erittiğimizde, eltisi tarafından çok sevilen bir şahsiyetin, aynı zamanda bebeksi olması ve daim ara sıra banyo yapması bu vesileynen banyodan çıkması hayatın olağan akışına çok da aykırı gelmiyor bana. olur yani, adam duş alıyordur, havluylu çıkar. normaldir.

haaaa şu da var ki; davasında sonuna kadar haksız bebeksidir. bebeksi bebeksi! kendine gel. sen neyin mesajını kime veriyorsun anlamadım ki! bugün elti tarafından verilmiş havluya taşağını silen adam yarın o taşakları eltinin hafazanallah yüzüne gözüne sürttürmekte beis görür mü? sen bi yandan elti melti ben gayarım buna mı demek istiyosun aga 2 rekat açık olsana bize. bu tip kayın ensestliğine (hısım-sıhri hısım kibim düşün) ben ve bir kamyon arkadaşım karşıyız. üşenmez gelir oracıkta baarta baarta seni sikizleriz. alın yalanına sokuyumculara yine kapak taktırdınız bana:

görsel
(bkz: işten çıkarken adama ingilizce am günü yağ)
tasarımsal detaylara bir miktar daha dikkat edilseymiş eğer. bebeksinin boynunda asılan o havludaki "C" ve "E" harflerine tipografi uygulanabilir ve o havluyu gördüğünde çarpılanların bir çocuğa "CE" der gibi şaşkınlığına gem vurulabilirmiş ya meğer...
aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan belinin kıtlatılması gereken bebeksidir.
uzun yazamıyorum amk bari niyetimi belli edeyim dedim.
şekil 1-a ya göre boşlukları siz doldurun artık güzel karşlerim.

elti ortadaki.* * *
görsel
(bkz: bebeksi)
kafa karıştıran bebeksidir.