bugün

avrupadan, amerikadan türkiye'den, rusya'dan çin'den yükselen sestir. lütfen artık katletmeyin, bizim de çocuklarımız var, sizin de. lütfen katletmeyin.
Fransadaki eylem yüzünden tekrar saçmalayanların sarfettiği cümlelerdir.

Gene islami terör yüzünden islama linç kampanyası başlatıldı. Ne zaman tarafsız olacaksınız çok merak ediyorum.

Uygur Türklerini katleden çin hükümeti de islami terör değil mi?

Yada stalinin hitlerin yaptıkları da islami terördü.

O da olmadı israilin katlettikleri de tavuk horoz felan zaten.

Afrikada öldürülenler de hep islamdan tabii..

Lan kapitalizm hepinizin beynini öldürdü , 800 tl geliri olan adamın elinde 2500 tllik telefon var , o telefondan "müslümanlar teröristtir!" yazılarını okutuyorsunuz.

Her iNANÇ (düşünce değil , inanç. ikisi farklı şeylerdir. inanç bir tabudur düşünce biçimi değil) sahibi toplulukların uç kısımları vardır ve bunlar için aynı inanç sahibini de suçlamak salaklığın en uç seviyesidir.

Siz benim hiç çıkıp da "Ateist toplum müslümanları öldürüyor , bu ateistlerin hepsi böyle , hepiniz şerefsizsiniz , hepiniz teröristsiniz!" deyip de herhangibir arkadaşıma "inancından" ötürü birşey dediğimi gördünüz mü? Göremezsiniz çünkü bunun bir salaklık olduğunun farkındayımdır. Orada onları yapanın inancından değil , inancını bahane ederek yaptığı hayvanlıktır , keza siz hayvan değilsiniz (ben bunun farkındayım da siz sizin düşüncenizden olmayanların da insan olduğunu hatırlarsanız iyi olur) Ama bazılarınız bunun farkında değilsiniz.

Eeee? Ben de müslümanım deyince "sen de teröristsin o zaman" diyenlere ne diyecem ben?

Tabiiki hiçbirşey.

Afedersiniz ama siktir ederim gider.

Bıktım sizden , senelerdir şu ergenliklerinizi yenemediniz bi.
Amac muslumanligi karalama kampanyasi, bu isler hepsi hesapli kitapli yapilmis islerdir. Yazik bunu anlamak istemeyen insanlara...