bugün

içler acısıdır.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
Kıskanç perinin dramı. Bence perihan peri taciye aşıktı.
(bkz: dog sex)
betüş'ün el atmasını beklediğim vahşettir. düşündükçe yüreğim parçalanıyor.
Rip taci !
(bkz: sihirli annem izlemis nesil)
hayatimdaki travmalardan birisidir. bi de haksiz yere kopege çevirmişti uhuhu. saka saka uykusuzluk kafaya vurunca böyle oluyor.
Haketmişti.
kahpeliktir.
eskort evlatlığıdır.
Yavaş gelin hiçbir şeyi bilmiyosunuzdur.
yiğidini her daim çıplak görmek istemesinden ileri gelen durum.
dandik dizinin dandik meselesidir.
sihirli annem dizisinin en acıklı sonlarından biriydi.

hiç değilse taci'nin köpekten insana geri dönüşünü verip de diziyi bitirselerdi ama olmadı...
Yaptığı en iyi şeydir. Hehe oh iyi olmuş çok da güzel olmuş.

Taci insan olunca ölmicekti
Sırf inadıma insan yapmadım zıhıhıhı. Ah perilik...
sırf bu yuzden final bölümü tekrar çekilmesi gerekir.

ayrıca bi film de yapılabilir taci tekrar insan olmalı.

edit: tam bilmiyorum ama galiba insan olursa taci ölcekti ama köpek oldugu için ölmüyordük. işte büyük aşk. sırf gitmesin kalsın diye köpek bıraktı dudu peri.
--spoiler--
bir gün o kadar sıkılmış ki köpeğin birini düzmüş
--spoiler--
iç burkan sondur. Cocuklugumuzun hayaliydi Taci.
Yok ya insan olarak bitmiyo muydu..hayır..olamaz..
Çok acıklı.
Ne konuşuyoruz biz anasını.
bir fantezidir. *
çocukların akıl sağlığı açısından üzerinde durulması gereken konu. o dizi yayınlandığı zamanlarda küçüktük daha ve akıllarımıza işleniyordu her dakika sihir falan. o zamanlar keşke benimde sihirli güçlerim falan olsaydı da her istediğimi yapabilseydim diye düşündüğümü hatırlıyorum. şimdi o dizide belli sebeplerden sihirli güçleri olan biri eşini sonsuza kadar köpek olmaya mahkum ediyor. bunun çocuklara hangi duyguyu aşıladığının üzerinde durulması lazım bence. nefret mi kincilik mi gücü olanın güçsüzü her zaman ezdiği mi. nasıl bir mesaj var bunun altında düşünmek gerek.
mutsuzluk nedenidir. o orospu dudu yüzünden küçükken duvarlara kafa atıyordum, ne vardı ulan herif yapmış bi hata işte. ayrıca cem in sevgilisi çok güzeldi lan. adını bilen varsa mesaj atsın bilgilendirsin beni.
akillara kurklu venus kitabini ya da roman'in yonetmis oldugu filmi getiren durumdur.

filmde de venus rolundeki kadin, erkegi baglar ve salonda oylece birakir gider ve efsane soz gelir hemen ardindan;

"tanri onu cezalandirdi... ve bir kadinin ellerine birakti..."
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)