bugün

eğer kürtleri adam gibi, sorunları dile getirmek ve halletmek için temsil edeceklerse katılmaları şarttır, elzemdir. lakin hayatları boyunca kürtlerin üzerinden rant sağlamış, çözüm önermek yerine daha da çok sorun çıkarmış, beynini yıkayıp dağa gönderdikleri her kürdün dirisinin yada ölüsünün üzerinden vampir gibi para kazanmış sülüklerse katılacak olanlar, kusura bakmayın, bu çok seslilik falan değil, düpedüz sinsiliktir.
"ulkedeki gercek tehlikenin ne oldugunu anlayamayan bunyeler, acaba bunun icin de sokaga dokulecekler mi" diye merak ettiren durum. hayir, sadece acik yesil icin yuruyenler, sari kirmizi yesil'e karsi da birlesir mi, onu merak ediyorum.
pkk nın meclise girmesidir...
mecliste bağımsız milletvekili olarak bulunacaklarsa başımızın üstünde yerleri var. ama hepimiz biliyoruz ki pkk nın tbmm deki sesi olacaklardır. bir şekilde önüne geçilmesi gerektiğini düşünüyorum. nasıl olduğunu ben de bilmiyorum.
cok normal olan bir durumdur. siz barajı indirmezseniz böyle bir yola basvururlar! onlarda girsin bakalım bi meclise haklarını arasınlar zaten bunda abartıya kacarlarsa sonlarının ne olacagını biliyorlar ve bilmeselerde farketmez zaten. ama bence meclise girmeleri her bakımdan iyi olcaktır. cok seslilik sarttır bir ülkenin gelişmesi için gercek anlamda demokrasi için böyle olmalıdır.
gençleri birbirine kırdırtıp rant sağlmaktan başka bir bok yememiş olan yılanların sinsiliklerinin göstergesidir.
cumhuriyet gazetesinin başlığını merakla bekleten durumdur.

(bkz: tehlikenin farkında mısınız)

edit: tayyip ile hiç işim olmaz, haksızlığın karşısındayım.
enteresan değil mi?(bkz: seçimlere bağımsız katılmayı planlayan dtplilerin barzani, talabani, apo gibi şerefsizlere bağımlı olması)