bugün

geçmişte banyoya bir tüp mutfağa bir tüp odun kömüre verdiği parayla aylık en az 600 tl para verildiğini bilmeyen tiptir. bugün en fazla 300 tl ile olay biterken hele yazın 20 30 tl gibi fiyatlarla lüks içinde yaşıyorsunuz.
Vatan haininin önde gidenidir. Bak, halkın çoğunluğunun sesi çıkıyor mu? Hayır. Demek ki fiyatlar normal.

Gelmiş, burada fiyatları beğenmiyor. Sen kimsin lan? Hem oksijen tüketiyorsun, hayatını devam ettiriyorsun; hem de tepki veriyorsun.

Bu kadar rahatlık kimsede yok. Maşallah, halkımızın her bireyi saraydaymış gibi(!) yaşıyor.
haklı olan tiptir.
hayatlarında hiç doğalgaz vb. faturası ödememiş hatta görmemiş tipler gelmiş burada dışkılı götleriyle, faturalar altında ezilen insanlara duyar kasıyorlar ironi(k) yapıyorlar.
sizin ben derdinizi-samimiyetinizi seveyim!

(bkz: çoluk çocuğun ironi yapması)

edit: imla
Doğalgaz pahalı veya değil. Sorun Doğalgazı aldığının beş katına bize satan devlet. Sorun iki, üç aile efradının cebini doldurması uğruna alması gereken fiatin iki katına doğal gaz alıp bilmem kaç sene alım garantisi veren devlet. Ben doğalgazın pahalılığından değil devletimin beni kazıklamasından şikayetçiyim.
Okulları kapatınca marif güzel idare ediliyor değil mi. Beğenmiyorum bir yere de gitmiyorum. Daha silivri'yi ısıtcağız.