bugün

adını burda gördüm siverline33 ü okudum hazreti google'a sordum bakın ne dedi
zaman gazetesi yazarıymış ve şını demiş.

"Türk milletinin ekonomik anlamda artık sonuçlarla değil süreçlerle ilgilenmesi ve buna odaklanması gerektiğini söyledi."

silver a inandım gibi ama sövmek için erken.

başlık başıma kalacak gibi ama baştan söyleyim silver ın dediğini demiş ise de anasını ya da atasını ben görmedim üstüme suç atılmasın. * *
böyle bir cümleyi kuran bir adama, sövülmez de ne denir merak içerisindeyim. hangi toplum veya mezhep topluluğu, bu hakareti kabul veya hak eder bir düşünün. haksızsam hemen sileyim.
ayıptır, terbiyesizliktir. isminin sol başına doç yazılmasını hak edecek bir insan olmadıgı acıktır.
http://www.toplumsalbilin...m/index.php?topic=14525.0

linkte de belirtildiği üzerine kendisi akademisyenmiş, kendi ailesindeki sermayeler üzerine ihtisasını iyice göstermiştir.

ama ona şunu söylemek lazım; doç dr ibrahim öztürk'ün alevi sandığı annen-bacın-karın-kızın alevi değil.

bu kadar basit yaa ne diye kasayım amk.
torpille bir yerlere gelen bir salağın kendi anasını tarif etmesine ne denir ? "benim anam orospudur." derken dili sürçmüş ve "Bütün Alevi kadınları orospudur" demiştir. entrymin başında torpille bir yerlere gelmiştir dedim, torpil değilse yeminle götümü açarım. zira sike sürülecek aklı yok.
insanlıktan nasibini almamış, haysiyet yoksunu kişi.
hayır anlamadığım, kime götünü yalayacaksın bunu söyleyip? suriyeli mülteci teröristlere mi? kimin götü kıymetli bu kadar?