bugün

Dostları ile bağları güçlü, paylaşımcı, çağdaş modern bir alkolcü şahıstır.

işten çıkmadan eşini arar bu çapulavat, "hayatım akşama muharrem, dodan, cem, tony ve haydar bize gelecekler. ben rakı ve meze alacağım, sen de sofrayı ve yatağı hazırlar mısın" der.

eşi hanfendi de "yine bu akşam şenlik var" diyerek kabul eder tabi. vakit gelir evde buluşulur, rakılar içilir, kadehler tokuşturulur, evin prensesi de bir kaç kadeh alır tabi ayık kafa ile olmaz.

ardından herkes yatağa tabi. yani evlerine dağılıyorlar ya. herkese iyi çapullar.
Dostlarını eşi ile beraber dışarı bir yere davet etmesi gerekir.
(bkz: çapulcu)
Ya rakı değil de şöyle bişey düşündüm, mesela maç gecesi yapılabilir arkadaşları davet edilip, bu da bir nevi erkeklerin pijama partisidir ( yüzlerine takımın renginde boyalar sürdürüp futbolcuların dedikodusunu yaparlar) rakı değil de altılı bira alınabilir erkeğe o zaman. Bi güzel de patlamış mısırıydı cipsiydi pizzasıydı bira menüsü hazırlanabilir çok zor tarifler değil. Yani ne bileyim her ev erkeğinin yılda en az iki kez falan eşine böyle bir organizasyon düzenlettirme hakkı olmalı. Sakallı bıyıklı da olsa her erkek aslında birer çocuktur ve her çocuk pijama partisi hakeder.