antalyaspor maçından sonra galatasaray'a hiçbir yararı olmayacağı görülmüştür. kendisinin kurtarıcı olarak transfer edilmesi yanlıştı zaten.
bi beşiktaşlı olarak üzüldüm ne diyeyim. en son barcelona da izlemiştim rahmetliyi, üstüne bi de sevinmiştim bu adam iyi, ülkemize iyi topçular geliyor falan diye. ama hakikaten fos çıktı, gs li refleksiyle bu başlıktaki bütün entryleri okumadan eksilemenin bi anlamı yok. kişisel algılamayalım napalım fos çıktı.
yapmayın lan. çocuk en azından yakışıklı. daha çok bayan seyirci çeker belkim samiyene.

henüz erken ama görünen köy kılavuz istemez durumu. *
böyle olacağı zaten belliydi demek istiyorum. ayrıca daha ayakta duramıyor. yürümeye başlayana kadar lig bitecek ve kiralandığı yere geri dönecek. g.saraylıların o kadar övgülerine ve çoşmalarına artık ara gaz yapmalarını tavsiye ediyorum.
Oyuncuyu transfer etmeden önce,ingiltere 2.lig takımı olan ipsich town'nun bile doğru dürüst oynatmadığı bir adamı sırf ismi var diye transfer etmek,üstelik bu transfer için nonda'dan vazgeçmek komik bir karar gercekten,he galatasaraylılara sorarsanız haldun üstünel çok iyi transfer yapiyor derler o ayri.
dos santos kaliteli oyuncudur fakat gittiği her takımda da iyi oynayacak diye bir olay yok...alışma evresi değil bu zaten giovanni dos santosta 1 yıldır gözle görülen bir düşüş var...inşallah çok daha iyi olur ne diyeyim...
takımının konseptine uyum sağladığının işaretidir. zira;

(bkz: los galacticos demişsin ama bu fos galacticos)
aslına bakılırsa gereksiz bir transfer hatta transfer politakasının yanlışlığının göstergesi zira o mevkiide oynayacak zibil gibi adam varken tutupta bir yenisini daha alıp nonda yı göndermek büyük bir gaflettir.
hiç meksika milli maçı izlememiş sözde futbol seyircisi beyanatı. kaldı ki istediği kadar fos çıksın, sonuçta kiralık adam, olmazsa koyarsın kıçına tekmeyi gider. 14 (ondört) milyon euro verilmiş değil.
(bkz: fos santos)
fenerli beyanatı.

-dos santos demişsin ama fos santos çıktı dostum.
(bkz: andre clarindo dos santos)

galatasaraylı dos santos'un, iki maçla takımı şampiyon yapmasını bekleyen süper beyin!lerin, dalga geçmek için kullandığı cümle. böyle bir espriler, bir şakalar. komik olmaya çalışan çocuklar vesselam.
* ' ndan iyidir.
(bkz: götünde patlaması) boş santos , fos santos
şimdi objektif bir yorum yapmak gerekirse şu an için doğru bir önermedir. yüreyecek hali kalmadığı bariz görülmektedir. fizik gücü yetersiz, çıt kırıldım ve özgüven eksikliği var. ayağına top geldiği zaman kaybetme korkusundan hemen yanında bulunan adama veriyor. sonuçta bunları yapan mustafa sarp ve mehmet topal ımız olduğu için çok gerek yok. yanlış planlamadan dolayı zaten yanlış bir transfer olan dos santos için iyi şeyler söylemek mümkün değildir. jo avrupa liginde oynayamayacak sen gidip forvet yerine kanat oyuncusu alıyorsun. maliyeti düşük olabilir veya yıldız olabilir. isterse messi olsun yine gereksiz bir transfer. bu kötü dos santos yerine kötü bir forvet olsa kötü mü olurdu. türk forvet hiç kalmadı mı? sonuçta dos santos 4 kişiyi çalımlayıp gol bile atsa yine bence boş.
doğaldır. çünkü uzun süredir oynamamakta barca daki güzel günlerinin anısına sevilmektedir. o krediyi de yavaş yavaş tüketiyor.
bugünden itibaren ''münasip bir yere girecek entryler'' bölümünde yer alması muhtemeldir. tabi tek maç ile değerlendirmemek gerekir ama bu yorumu yapanlar aynı oyuncuyu tek maç ile değerlendirmiştir.