bugün

tabak kaşık denen aletle yemesinden bihaber kesinlikle uzak durulması gereken. evet..
dondurmayı kaşıkla yemesi gerekirken yalamayı tercih ederek ibne olduğunu göstermiştir. net..
tırreğin önde gidenidir. pislik seni be dondurma yalarsın he.

ulan erkek olmakta zor be. ne yaparsan yap ya ılık oluyorsun ya sapık ya da en olmadı vurduruyorsun.. geçen bacağım ağrıyor diye tramvay ile eve gideyim dedim şansıma boştu oturdum sonradan bir kız ile anası bindi. anası yanıma oturdu dedim bari anası ile yan yana otursun yazık kalktım kıza yer verdim. yaşı da benden küçük bayağı 21-22 falan. diğer oturan itneler tarafından öyle acayip bakışlara maruz kaldım ki zannedersin elle taciz ettim kızı veya kıza yürüdüm orada. lan altı üstü yer verdim amk. şimdi bu satırları okuyan bazıları da hemen kurmuştur kafasında "vay gibson totoşu vaaay" diye..

şimdi bunu neden anlattım ? erkek olmak zor zor.. kadınlar çoğu zaman diyorlar "keşke erkek olsaydım her şey serbest olurdu" diye kısmende haklılar ama erkeğin erkeğe ettiği zulüm fena. hep bir kıskançlık hep bir karşısındakini rakip görme rencide etme çabaları. bu dondurma mevzusu da böyle işte. bizim kerestelerin yanına elimde dondurma ile gitsem "ooo gibson iyi yalıyorsun nıhahahhaha" tepkileri verir itneler. ne kadar üsturuplu yersen ye sonuçta yalıyorsun işte. sırf bunlar yüzünden dondurmayı ekmek gibi ıstıra ıstıra yiyiyoruz lan çektiğimiz çileye bak..
Vurduruyordur.