bugün

domuz eti seven insanlardır, bunda ne vardır.
haram et tüketen midesiz insanlardır.
müslüman veya yahudi olmayan insandır.
besin değeri yüksek, bol yağlı, yumuşak et yiyen; midesine düşkün kimselerdir.

hristiyan olma zorunlulukları yoktur.

yenen şeyle kişisel seçim ya da duyguları* ilişkilendirmeye çalışacak kadar ebleh değildir.

not: bu satırların yazarı hayatında domuz eti yememiştir*. ama yobazların gerzekçe lâflarına katlanamamaktadır.
haram et tüketen midesiz insanlardır.
vucuda zararlı madde
açıklamalarına devam eden aynı bilim adamları lezzetli olduğunada karar vermişlerdir.
büyük ihtimal açtirlar.
eşini kıskanmazmış, öyle derler.
domuz etinin tadına varan insandır. herkesin aklında olan "domuz pis hayvandır, eti de pistir" dusuncesinin dısında, etin zevkine varmayı basabilmis olan kisidir. tadından yenmez bir eti varken domuza neden bu kadar karsı cıkıldıgı sacmalıklar kervanında yerini almayı basarmıstır. halkubi guangzhou'da ching woing isimli restorant ta yedigim domuz etinin tadı su entry yazımım sırasınra tekrar agzımda belirmistir.
midesiz insandır arkadaş.
dini ırkı boyu posu hiç mi hiç önemli değildir.
milli takımı yenilince küfreder bir de bunlar. öyle pis yani
domuz pistir ,kendi bokunda yüzer bunu yiyen de malımsı arkadaştır.
domuzun pislik bir hayvan olduğunu öğrenmeniz için snatch filmine bi bakınız lütfen
(bkz: snatch)
(bkz: kapışma)
ateistse bile müslüman toplumdan ve türk kültüründen insanların çoğunlukla yemekten imtina edeceğidir.
geçen yaz kız arkadaşımın yapdığı bı şakadan ötürü angus eti diye sandviçin arasında götürmüştüm tabi domuz eti olduğunu ögrendikten sonra ben dumur(olay usa da geçmektedir).. yalnız allah bıdaha yaşatmasın o günleri ama tadı üzülerek söylüyorum fena değildi ve hatta normal normal yedıiğimiz kırmızı et gibi lezzetliydi.
(bkz: domuz eti yenir mi lan ibneler)
dana, koyun yada tavuk eti yiyen insanlardan hiçbir farkı olmayan insanlardır
agizinin tadini bilen insanlardir. mis gibi de ettir sonuc itibariyle.
domuz gibi güçlü oldukları rivayet edilir.
bazı bilim adamları zaman zaman yaptıkları çalışmalarda tavuklarında kendi boklarını yediklerini ispatladıktan sonra topluca istifa edip domuz eti yiyen insanlar kafilesine katılmışlardır.
yurt dışında yedim ve herkesin ayıla bayıla yemesine şaşırmadım.
bu toplumdan utanmayan, kendini bu toprağa ait hisseden ateist bile kolay kolay domuz yemez. entellik yapacam diye domuz yiyen fake beyaz türkler,marksist jargonda geçen küçük burjuva özentileri istisna olabilmekte tabii.
müslüman olmayan insanlardır. Çünkü domuz eti islam dinince haram kılınmıştır.
yarasa yiyene oranla daha normaldir.ewed