bugün

görsel
3 dolma iyi. Çok yiyorsunuz kardesim. Midenin yarisi boş kalkacaksiniz sofradan. Sonra da diyet miyet.
Kişi basi 5 biber mi yiyorsunuz, çok degil mi bik bik. Artan içi saklama kabina koyup buzluga koyabilirsin.
sarma dolmanın yanına lezzetli bir kısırı da eklerse o kızı üzmek büyük ayıptır...
Yine kişi başı 5 biberle başlayan serüvenimiz 7 biber 1 patlıcana çıktı.
hem de piyasa sarma ile dolma arasındaki farkı bilmeyen kızlarla doluyken...
Dünyadaki tüm güzel şeylere ihanettir. insanlık onurunu ayaklar altına almaktır. Öyle ki bu kızı üzen insan nürnberg mahkemelerinde yargılanmalıdır.
Geçtiğimiz günlerde kaıköy'de bir sokakta yürürken, semte hiç alışık olmadığım şekilde bir ses geliyordu içeriden. Duraksadım, içeride musa eroğlu çalıyor, kapıda bir takım yemekler var, çok tatlı elit bir cafe, herşey çok güzel ama birbiriyle uyumsuzdu ki cezbetti...
Sonrasında çekimser bir tavırla içeri girdim, genç bir kadın dolma sarıyor, amacım sadece müzik için tebrik etmekti.
Sonrasında sohbet oldu, çay iç dediler, bar'a gidecekken arkadaşları aldım oturduk..
içimden dedim ki kız ne kadar kültürlü, alçakgönüllü muazzam dolma sarıyor gülümsüyor, sohbet akıyor...

Sonrasın da geldiğim 2 erkek arkadaşımla kalktık tabi saat geç. Akabinde bir pub oturup sohbet ediyoruz. Sonra bir mesaj

- xx mekana gidiyoruz, bizimle gelmek istermisiniz, birlikte takılalım.
- aa olur tabiki eşlik ederiz.

Sonra geldiler, hayatında hiç Club'a girmeyen ben'i bir yerlere soktular, Birde baktım o ellerini dolma sarmakla taktir ettiğim kadın, twerk yapıyor... kopmalar falan...

O gün bu gündür, insanlarla olan duvarlarımı kalınlaştırdım, bir kat daha çektim.
Dolma yapabilenden cok, domalana saygi gosterdikleri icin olabilir.
bacım sen dolma yapmamışsın ki dolmaları tencereye boca etmişsin azıcık estetik ya, insan yiyecek onu.
cehennem ateşinde 70 yıl yanarak bu günahtan bağışlanabilirsiniz.
Oo dolmalar da tombiktoymuş.
Haysiyetsizliktir.

Duydum ki hergün peynir ekmek yiyen fakirler benim yemeklerimin görüntüsünü çirkin buluyorlarmış. Hahayt! Bakın da ağlayın şimdi, ekrana ekmek falan banın.

görsel